REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SpeedCon - opinie, warto czy też nie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• SpeedCon - opinie, warto czy też nie?

Witam, otóż z powodu tego iż posiadam internet radiowy i nie jestem w niego zadowolony, ponieważ w grach sieciowych mój ping (opóźnienie) jest potworne i uniemożliwia to grę, postanowiłem rozejrzeć się za netem.

Toya odpada, akurat w mojej kamienicy nie mogą podłączyć internetu.

Więc podszedłem do SpeedCon - siedziba przy ul. Mickiewicza (koło Konarskiego), oczywiście w mojej kamienicy kablowo nie mogą dostarczyć i pan w salonie zaproponował mi internet radiowy "Zestaw WIFI 5GHz".
    Cena w miarę, lecz teraz pytanie czy korzysta ktoś może z ich usług i jak się sprawują?
    Czy w grach sieciowych nie pinguje Wam gra?
    Jak z awariami czy nie ma ich zbyt często?

Proszę o wypowiedź tylko ludzi którzy mieli, lub mają styczność z ich internetem RADIOWYM.

Odp: SpeedCon - opinie, warto czy też nie?

mediahost - dziala stabilnie w ciagu tygodnia, w weekendy jest gorzej

najlepszy do gier sieciowych jest internet z tp, mialem internet od kilku dostawcow i kiedys gralem sporo sieciowo w gry w ktorych ping jest bardzo wazny i tylko tp dawalo rade

Komentarz

Radiowe sieci do gier to średnio, wszystkie współdzielone sieci w ogóle ponieważ są przyblokowane porty bądź maja niskie priorytety (te które akurat ci potrzeba) albo jest problem bo musisz mieć przekierowany port... Ja w gry które gram stale działają ok ponieważ idzie się dogadać z moim ISP ale nowa gra i dupa...

Do gier żeby być 100% happy to TP lub wszytko co leci po kablach TP, Toya albo coś innego z zewnętrznym IP.

Dołącz do mnie:

Komentarz

Lece na mediaconie już 8 lat i jestem zadowolony. W gierki też sporo gram przez sieć i nigdy nie narzekam. Jedyny minus jest taki, że lekka wichura, czy burza - internetu brak, na szczeście jest to bardzo rzadko.

Komentarz

Witam mam neta od SpeedCon i jestem zadowolony w Counter-Strike gram 8 lat od 2 lat mieszkam w Przemyślu i mam zestaw 5Ghz bywa ze pingi mam najniższe w grze 19-30 ja jestem na tak pozdrawiam

Komentarz

jaki polecicie mi internet kablowy do 50zł na Żołnierzy I Armii?

Komentarz

Bierz Toya i będziesz zadowolony.

Komentarz

właśnie myślę nad toyą ale jakie tam maja oferty i ceny? bo na necie ciezko cos znalezc i chyba od nowe roku jakieś nowe stawki będą?

Komentarz

Jak ciężko znaleźć?
                  Tutaj jest wszystko -> http://moya.toya.net.pl/

Za 44,99 zł (umowa na 2latka) można mieć 4Mb/s, a od 1 stycznia 2012 podwyższą prędkość do 6Mb/s.

Komentarz

Zamieszczone przez Hamster Zobacz posta
                    Jak ciężko znaleźć?
                    Tutaj jest wszystko -> http://moya.toya.net.pl/

Za 44,99 zł (umowa na 2latka) można mieć 4Mb/s, a od 1 stycznia 2012 podwyższą prędkość do 6Mb/s.
                    wszystkim co maja juz 4mb ?
                    "Czysto logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie." Albert Einstein (1879-1955)

"Uwierz mi na słowo: najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem." Rudyart KIpiling (1865-1936)

"Experto credite - wierzcie doświadczonemu; wierzcie temu, który sam doświadczył; temu, kto doświadczył na własnej skórze." Wergiliusz

Komentarz

Tak, tylko z tego co wiem to wymagana jest ekofaktura.

Komentarz

lepsza eko niż zwykła przynajmniej dla mnie

Komentarz

Dołączam się do tematu.
                          Szukam przede wszystkim taniego internetu około 30zł/miesiąc [kryzys]. Nie zależy mi na jakiejś super szybkości ale musi być bez limitu, bo limity nie dla mnie. Za dużo czasu spędzam przy kompie.
                          Znalazłam w sieci ofertę SpeedCon, która cenowo wydaje się chyba najkorzystniejsza. Liczę na opinie osób, które korzystają z usług tej firmy. Internet kablowy odpada, bo mieszkam w kamienicy.

Komentarz

Bez limitu? Każdy internet ma limit prędkości, określony w umowie, chyba że masz na myśli inny limit, to nie wiem, nie słyszałem o innych limitach.
                            Za 30zł w speedconie jest 0,5 Mb/s. Przeglądnąłem ich stronę i ... firma ma biuro w mieszkaniu na Rosłońskiego (?!?!), co to ma być, to mocno podejrzane jak dla mnie. radzę się dobrze zastanowić. Znam osoby polecające hyperion, oprócz tego zajrzyj może do alfy, może mają w twojej okolicy jakieś 5ghz.

Komentarz

Zamieszczone przez Dataz Zobacz posta
                              nie słyszałem o innych limitach.
                              .
                              limit danych chyba
                              Pray to your god, open your heart
                              Whatever you do, be afraid of the dark
                              Cover your eyes, the devil inside
                              One night of the hunter
                              One day I will get revenge
                              One night to remember
                              One day it'll all just end, oh

Komentarz