REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Foto Day Przemyśl

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Foto Day Przemyśl

Dzwoniłem do zakonu Sióstr Karmelitanek Bosych i sprawa wygląda tak ,że część klasztoru jest dostępna dla wiernych i tam moglibyśmy poszaleć jednak nie ma opcji wejścia w część zamkniętą dostępną tylko dla sióstr.
    Dzwoniłem też do OO Franciszkanów, mogą oprowadzić nas bez problemu po kaplicy dolnej , bibliotece i róznych zakamarkach. Może jakiś reportaż o naszych świątyniach
    Co myślicie?
    Ostatnio edytowany przez olekzakapior; [ARG:4 UNDEFINED].

Dołącz do mnie:

Komentarz

ciekawie. ciekawie...

Komentarz

i cisza?

Komentarz

Nie cisza, byłem w zakonie, z siostrą zakonną doszliśmy do konsensus ,że teraz nie ma sensu fotografować tego co najciekawsze w tym zakonie czyli ogrodu klasztornego, a powiadam piękny jest. Naprawdę wiele stracimy wchodząc tam o tej porze roku, a zależy mi żeby pokazać to co najpiękniejsze(proponuje zaczekać do wiosny). W 2gim zakonie zbyt mało "zwiedzania" jest ,żeby aż nazwać to Foto Day. Sam nie wiem. MPEC mnie fascynuje, piękny industrial można tam zrobić, ma ktoś tam tatę ? :D Od biedy możemy połączyć pożyteczne z zainteresowaniami i na wzór innych miast zorganizować dzień w schronisku jak tylko spadnie pierwszy śnieg, a piękne krajobrazy w orzechowcach są z okolic schroniska, oczywiście każdy uczestnik jako wejściówkę kupuje duży wór karmy dla zwierząt

Dołącz do mnie:

Komentarz

Mam znajomego w Zawodowej strazy pozarnej, moze tam?

Komentarz

Co do schroniska - fociłem tam już (była nawet wystawa w czasie wincentiady dla zwierzaków), jest to ciekawe miejsce i zawsze jakoś można pomóc. Okolice też ciekawe...

Komentarz

Schronisko OK choć osobiście jestem za jakimś klimatem industrialnym

Komentarz

Pracuję...
                X