REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Siłownie na zasaniu?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• hoo
    rozpoczął temat Siłownie na zasaniu?

Siłownie na zasaniu?

Witam szukam dobrej siłowni na zasaniu najlepiej okolice kazanowa, rycerskiego lub kochanowskiego.

• tomciu
    odpowiedział(a)
    Odp: Siłownie na zasaniu?

Odgrzeję kotleta...

Potrzebuję zrzucić trochę kilogramów bo się zasiedziałem (praca), brzuch urósł i siła w rękach już nie ta.
    Jeżeli chodzi o siłownie/fit to jestem w tym temacie kompletnie zielony. Interesuje mnie więc lokal, w którym będzie jakiś doświadczony trener, doradca, który pokaże jak wykonywać ćwiczenia na przyrządach, dozować obciążenia, stosować dietę itp.

Na szybko zrobiłem małe rozeznanie i ze względów logistycznych najbardziej odpowiada mi Diamond Club na Prądzyńskiego. Czy na forum jest ktoś, kto tam uczęszcza i może podzielić się wrażeniami? Ewentualnie wskazać jakieś inne lokalizacje? Niekoniecznie muszą być na Zasaniu, ale im bliżej tym lepiej.

Zostaw komentarz:

• Adi
    odpowiedział(a)

W kościele Salezjanów chyba też jest, ale nie mam pewności czy jest dostępna dla wszystkich obywateli z pominięciem kleru.

Zostaw komentarz:

• Gaucho
    odpowiedział(a)

w szkole 16 na grunwaldzkiej 81.
    sprzęt jest dobrej firmy HES w prawdzie am swoje lata ale nikt nie narzeka tam.
    siłka działa w godzinach 16-19
    karnet 25 zł (pojedyncze wejście - 2zł)
    a jeśli chodzi o wskazówki to każdy pomoże Ci.

Zostaw komentarz:

• hoo
    odpowiedział(a)

Ok dzięki, czyli tylko 3 są, na bolesława śmiałego byłem - porażka totalna.., chyba wybiore diamond.

Zostaw komentarz:

• Manex
    odpowiedział(a)

no i na Piotra Skargi chyba też jest nadal

Zostaw komentarz:

• SSIK
    odpowiedział(a)

Z tego co wiem, to w SP16 jest siłka i to tania. Tylko działa zdaje się popołudniami.

Zostaw komentarz:

• yankes_69
    odpowiedział(a)

Na zasaniu masz trzy siłownie, wspomniany diamond na Prądzyńskiego, atlas na Kosynierów oraz mała całkiem przyjemna siłownia na ul. Bolesława Śmiałego.

Zostaw komentarz:

• hoo
    odpowiedział(a)

Jestem początkującym , więc jakichś małych wskazówek jakie ćwiczenia wykonywać itp.., zależy mi bardziej na treningu niż pakowaniu na sztangach.

Zostaw komentarz:

• mlody_boy
    odpowiedział(a)

Dobra to pojęcie względne. Zależy czego oczekujesz. Prądzyńskiego na kazanowie. Idz zobacz i zdecyduj.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X