REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zderzak

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Zderzak

Zamieszczone przez Y_B Zobacz posta
    Koledzy żartują czy tak na poważnie?
    Bylem tam wiele razy i nikt, nigdy o żaden strój się nie przyczepiał. A co do właściciela to znam go i normalnie z gościem można porozmawiać. Symptomów sodowej wody nie stwierdzono. Jaja sobie robicie i tyle.
    nie, zadne jaja. i powiem szczerze, ze bardzo mi tam zawsze sie podobalo i odpowiadalo i sadze ze nadal by mi odpowiadalo, gdyby nie ten incydent. bo nie widze powodow, dla ktorych mialbym sie wbijac w garnitur dla tego pubu. no ale skoro nie chca moich pieniedzy nie bede sie narzucal
    --
    Z pozdrowieniem
    Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
    - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

Zamieszczone przez SSIK Zobacz posta
      Nie od wszystkich. Ja też się dziwię tym niepochlebnym opiniom, bo knajpa jest naprawdę w porządku i nie tylko nie spotkało mnie tam nic nieprzyjemnego, ale też nic takiego nie zaobserwowałem...
      alez mnie tez nigdy nic takiego nie spotkalo i bardzo lubilem tam chodzic az do feralnego pierwszego razu, gdy mnie to spotkalo (w znaczeniu mojego kumpla z ktorym bylem - ale to tak jakby mnie spotkalo c'nie?)
      mam nadzieje, ze nikogo wiecej to nie spotka, bo to fajna knajpa jest a byc moze czlowiek pilnujacy wejscia mial przerost ambicji chwilowy i juz zmadrzal
      zreszta niedlugo blacksnake ma tam grac chyba i sie wybiore, i az sam jestem ciekawy, czy bede mial nieodpowiedni stroj w koncu na koncert trzeba sie ubierac odpowiednio :D
      --
      Z pozdrowieniem
      Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
      - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

na poczatku bylo slabo bo byli ochroniarze z lapanki, teraz nie ma czegos takiego a hasla ze woda sodowa uderzyla wlascicielowi sa mega zabawne
        wedlug mnie jest to aktualnie najlepsza knajpa w naszym nudnym miescie

Komentarz

Stałem tam na bramie pare razy, choć nie znoszę klimatów rockowych, to knajpa całkiem spoko, ludzie mili, da się pogadać z każdym (przed północą, potem zostaje rozmowa z samym sobą)

Nie ma jakiś przypałów, w miare luźno jest, także tylko polecić

Komentarz

Pracuję...
          X