REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

niesamowita okazja tylko dzi¶ Blackberry 9300 za pół darmo

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• niesamowita okazja tylko dzi¶ Blackberry 9300 za pół darmo

witam,
    sprzedam w wielkiej okazji Blackberry 9300 Curve 3G, niewiele użytkowane, oprogramowanie nie ruszane, wszystko stoi jak fabrycznie, używałem smartfonu tylko do dzwonienia sms-owania i kilka razy przegl±darki, żadnych rysek i otarć, mam go około pół roku, 3 miesi±ce przeleżał w szufladzie, dodatkowo dodaję gratis oryginaln± słuchawkę bluetooth Blackberry hs-700 wart± 169PLN w ogóle nie używan±, tylko otwieran±, lecz z braku czasu nie sprawdzon±, jest na ni± oczywi¶cie gwarancja, kilka dni temu kupiona na allegro w sklepie stop podrobom. A teraz uwaga, dzi¶ i tylko dzi¶ cały zestaw Blackberry + słuchawka bluetooth tylko 550PLN.

• kinta
    odpowiedział(a)
    Odp: niesamowita okazja tylko dzi¶ Blackberry 9300 za pół darmo

Zamieszczone przez adam_per Zobacz posta
    kto będzie zainteresowany tak atrakcyjn± ofert±, to się zgłosi, a ja nie zważam na te docinki, dzi¶ operatorzy wpychaj± telefony ile wlezie, rynek jest przesycony, ale już jest dużo odzewu
    i jak?
    za ile udalo sie sprzedac?
    bo ja swoj oddalem za darmo - za 250 pln kupilem curve 9360 - czyli co najmniej o klase lepszy

Zostaw komentarz:

• adam_per
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
    moj telefon jak go kupowalem w czerwcu byl wart blisko 2000zl, teraz nowy kosztuje 1200zl, tez jest "prawie" nowy tylko z niego korzystalem ;>

nowy z polskim menu + nowa sluchawka w pudelku (wszystko ze sklepu) kosztuje niecale 600zl z przesylka a ty chcesz 550zl za uzywke?
    jasne

Zostaw komentarz:

• n0rek
    odpowiedział(a)

moj telefon jak go kupowalem w czerwcu byl wart blisko 2000zl, teraz nowy kosztuje 1200zl, tez jest "prawie" nowy tylko z niego korzystalem ;>

nowy z polskim menu + nowa sluchawka w pudelku (wszystko ze sklepu) kosztuje niecale 600zl z przesylka a ty chcesz 550zl za uzywke?

Zostaw komentarz:

• adam_per
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez Youstynka Zobacz posta
    No tak, tylko teraz nowego można kupić za 460 zeta więc komu się opłaca płacić 550 za używany?? Nawet bior±c pod uwagę słuchawkę?
    kto będzie zainteresowany tak atrakcyjn± ofert±, to się zgłosi, a ja nie zważam na te docinki, dzi¶ operatorzy wpychaj± telefony ile wlezie, rynek jest przesycony, ale już jest dużo odzewu

Zostaw komentarz:

• RiceBoy
    odpowiedział(a)

Tak samo jak auto z salonu wyjedzie powiedzmy 30 km i juz jego cena spada o iles tam procent

rozpisuję już tak warto¶ciowo jak dedeusz chciał, co ile warte, prównanie z tym allegrowskim
    ale wliczasz t ow cene ogóln±(końcow±) wiec to nie jest gratis

Zostaw komentarz:

• Youstynka
    odpowiedział(a)

drodzy koledzy fon kosztował dokładnie 749PLN, to kpina, żeby schodzić poniżej 400PLN, to link do aukcji, telefon zakupiłem 1 sierpnia, 2-go lub 3-go miałem już w domu:
    http://archiwumallegro.pl/blackberry...500774503.html

No tak, tylko teraz nowego można kupić za 460 zeta więc komu się opłaca płacić 550 za używany?? Nawet bior±c pod uwagę słuchawkę?

Zostaw komentarz:

• adam_per
    odpowiedział(a)

drodzy koledzy fon kosztował dokładnie 749PLN, to kpina, żeby schodzić poniżej 400PLN, to link do aukcji, telefon zakupiłem 1 sierpnia, 2-go lub 3-go miałem już w domu:
    http://archiwumallegro.pl/blackberry...500774503.html

Zostaw komentarz:

• yankes_69
    odpowiedział(a)

adam_per: przestań się pogr±żać, gdyby¶ napisał że super cena 550plnów to nikt by się nie czepił bo to nie jest do komentowania ale skoro piszesz, że pół darmo to weĽ za to odpowiedzialno¶ć i przyjmij ofertę Dudeusza

Zostaw komentarz:

• adam_per
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez RiceBoy Zobacz posta
    kłamczuszek

rozpisuję już tak warto¶ciowo jak dedeusz chciał, co ile warte, prównanie z tym allegrowskim

---------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dedeusz, ponadto to co pokazałe¶ to wyprzedaż, czyszczenie magazynów, Blackberry z rysami i obiciami i tak za bardzo zjechałem z cen±.

Zostaw komentarz:

• RiceBoy
    odpowiedział(a)

130PLN słuchawka bluetooth (nowa, tylko otwarta i ogl±dnięta)
    kłamczuszek

dodatkowo dodaję gratis oryginaln± słuchawkę

Zostaw komentarz:

• adam_per
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez dudeusz Zobacz posta
    Słuchawka - 130zł

Telefon - 470zł

Razem 600zł + przesyłka

Proponuję 333zł
    375PLN za blackberry cały zestaw (z gwarancj± faktur±, cały zestaw papiery, słuchawki, bateria, kabel z ładowark±)
    +
    130PLN słuchawka bluetooth (nowa, tylko otwarta i ogl±dnięta)
    =
    505PLN (odbiór osobisty)

----------------------------------------------------------
    Norek, on jest jak nowy, żadnej ryski, żadnego otarcia, tylko dzwoniłem z niego i smsowałem, nie wykupywałem Blackberry BIS

----------------------------------------------------------------
    Dziemienin tylko ze słuchawk±

Zostaw komentarz:

• Dziemienin
    odpowiedział(a)

Biorę za 200 bez słuchawki????

Zostaw komentarz:

• dudeusz
    odpowiedział(a)

Słuchawka - 130zł