REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

mechanik

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [szukam] mechanik

Witam, mam pytanko, poszukuję solidnego ( czy jeszcze tacy są ) mechanika samochodowego. Moje auto ma 12 lat, zdaję sobie sprawę, że to nie jest nowy samochód, pojawia się rdza, po lakierowaniu części nadkola wyszły mi bąble, coś w kole ociera itd. Potrzebny czlowiek co solidnie spojrzy i co trzeba zrobi. Proszę polećcie mi kogoś. Z góry dziękuję.

Odp: mechanik

Zamieszczone przez mian 0913 Zobacz posta
    Witam, mam pytanko, poszukuję solidnego ( czy jeszcze tacy są ) mechanika samochodowego. Moje auto ma 12 lat, zdaję sobie sprawę, że to nie jest nowy samochód, pojawia się rdza, po lakierowaniu części nadkola wyszły mi bąble, coś w kole ociera itd. Potrzebny czlowiek co solidnie spojrzy i co trzeba zrobi. Proszę polećcie mi kogoś. Z góry dziękuję.
    czyli potrzebujesz blacharza - lakiernika raczej?
    --
    Z pozdrowieniem
    Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
    - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

najchętniej to w jedno miejsce bym oddał wóz, już się przyzwyczjam, ze jeden fachowiec krytykuje pracę drugiego, itd, masz kogoś godnego polecenia. z góry dzięki

Komentarz

mechanik to Maciek Włoch w Dunkowiczkach najpierw uderz do niego a on powie Ci co trzeba zrobic i do ktorego lakiernika jechac choc pewnie wysle Cie do Mariusza z Sośnicy ktorego rowniez moge polecic.
        Jak chcesz jakies konkretniejsze namiary to uderz na pw to dam Ci numery

Komentarz

dzięki wielkie, uderzam do Duńkowiczek, numer już mam

Komentarz

Podczepiam się do tego tematu żeby nie zaczynać nowego.

Mam problem z stacyjką w aucie wkładam kluczyk i nie mogę go przekręcić. Kierownica naturalnie się blokuje bez przekręcenia klucza wiec jazda do mechaników odpada. Zmuszony jestem pewnie go brać na lawetę, ale moje pytanie jest czy w P-ślu jest w ogóle jakiś znachor który zna się na tym gdzie można było by auto podrzucić lub przyjechałby na miejsce postoju auta ?
            Z mojego punktu widzenia sprawa beznadziejna bo koszt transportu auta np do ASO w Rz-wie to ponad moje siły, a pewnie zaciął się jakiś trybik w stacyjce wart kilka złoty lub stacyjka do wymiany.

Komentarz

szeggy: weź drugą osobę co Ci będzie dłonią obijać okolice od góry stacyjki a Ty lewą ręką ruszaj kierownicą a prawą próbuj przekręcić stacyjkę. Czasem pomaga awaryjnie.

Komentarz

kluczyki niektórych marek lubią się "wycierać", spróbuj zapasowym, jeżeli będzie lepiej szybko zrób kopię.

Komentarz

Jakie auto ?
                  Pray to your god, open your heart
                  Whatever you do, be afraid of the dark
                  Cover your eyes, the devil inside
                  One night of the hunter
                  One day I will get revenge
                  One night to remember
                  One day it'll all just end, oh

Komentarz

Z zapasowym trzeba uważać. Ja po włożeniu "kluczyka matki" już go nie wyciągnąłem :D Może pomóc ruszanie kierownicą podczas prób przekręcenia kluczyka.

Komentarz

Dobra:sprawa ogarnięta, auto to honda civic 2004, kluczyk zapasowy/serwisowy nawet nie chciał w otwór wejść. Wezwałem "fahmana" z ul. Mariackiej, przyjechał na miejsce wyciągnął wkładkę kluczyka z komputerem pod kierownicą,który się tam znajduje i odpalił na "krótko". Podjechaliśmy pod jego warsztat gdzie rozebrał wkładkę zamka i okazało się że jedna z zapadek się wyłamała i było trzeba wymienić. Koszt 100 zł.
                      Koszt nowej stacyjki w ASO 1500 zł, koszt stacyjki z allegro z komputerem IMMO 180-350 zł

Komentarz

Szukam mechanika który wymieni sprzęgło w lagunie 1 :P Tak wiem że jest automotofan ale tam policzą sobie krocie ...

Komentarz

znajdz temat z dużą ilościa postów ...
                          Pray to your god, open your heart
                          Whatever you do, be afraid of the dark
                          Cover your eyes, the devil inside
                          One night of the hunter
                          One day I will get revenge
                          One night to remember
                          One day it'll all just end, oh

Komentarz

Nie chcę nowego tematu rozpoczynać ale może pytanie będzie dla potomnych. Czy ktoś ma pożyczyć kołyski do auta za zgrzewkę piwa? lub zna kogoś kto ma ten wynalazek PRLu

Komentarz

Witam poszukuję lakiernika , chodzi o naprawę rantu dachu szyby przedniej z malowaniem , wyszły pęcherze . I pytanie czy trzeba malować cały dach ? Lakier metalik .

Komentarz

Pracuję...
                              X