REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

mechanik

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: mechanik

ja korzystam z mechaników na ul. bohaterów getta 63, moto...pozdrawiam

Komentarz

Odp: mechanik

Zamieszczone przez Shiliat Zobacz posta
      Szukam mechanika który wymieni sprzęgło w lagunie 1 :P Tak wiem że jest automotofan ale tam policzą sobie krocie ...
      w automotofan z mojego doświadczenia to akurat liczą względnie mało + rabaty na cześci.
      Pomijam oczywiście garażowców

Komentarz

Nawet nie wiecie jakie to szczęście i nieszczęście w jednym mieć mechanika w domu. Szczęście, bo człowiek mega dużo zaoszczędzi i na częściach i na robociźnie, ale z drugiej strony nie ma niczego ważniejszego ponad naprawy samochodów.. No i te brudne ręce, jak przyjeżdża taki mechanik do domu . Ech, no, ale co zrobić. Ogólnie Radosław wszystko ogarnie, tylko reflektory jak coś czyścimy u
        Auto Gamma - regeneracja reflektorów samochodowych. Polerujemy reflektory zmatowiałe, zrysowane, zniszczone. Poddajemy napylaniu próżniowemu odbłyśniki.Wymiana żarówek xenon Kraków ksenon

Komentarz

Sprawdźcie sobie także adresy mechaników tutaj: https://autogratis.pl/naprawa/samoch...stkie-typy-aut
          To obszerna baza firm motoryzacyjnych.

Komentarz

Dzięki za informacje, robi się ciepło i trzeba przygotować auto do wakacji. Co sprawdzacie zwykle przed podróżą? Szwagier pokazał mi artykuł gdzie znalazłam kilka wskazówek https://sprzedajemy.pl/poradnik/jak-...6bea9f-art2931 co jeszcze możecie mi doradzić? Zależy mi na tym by nasza rodzina bezpiecznie dojechała na wakacje. Nie chce mieć awarii po drodze, jak moi znajomi ostatnio. Chciałabym uniknąć stresujących sytuacji.
            Długie, nużące podróże latem stają się jeszcze bardziej nieznośne, dlatego warto wiedzieć, jak przygotować swój samochód na sezon wakacyjny. A przy okazji należy też sprawdzić, czy pojazd jest gotowy do szalonych wojaży.

Komentarz

Pracuję...
            X