REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprzedam Hondę Civic '94 1.5 16V

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sprzedam Hondę Civic '94 1.5 16V

Sprzedaje swoje jajko:

Auto pochodzi z 1994 roku. Kupiłem je sprowadzone z Niemiec w zeszłym roku w kwietniu.
    Od tego czasu samochód jest na bieżąco serwisowany.

Odrazu na dzień dobry zmieniłem pasek rozrządu (oczywiście z pompą wody i napinaczem), olej na półsyntetyk - auto cały czas jeździ na półsyntetyku i nie bierze oleju co jest rzadkością w Hondach, świadczy to o dobrej kondycji silnika. Auto nigdy nie widziało gazu. Zmienione zostały również filtry - paliwa i powietrza oraz uszczelka pod pokrywą zaworów. Nie myłem nigdy silnika.

Przyciemniłem szyby najjaśniejszą folią - zero problemów z Policją i świetny wygląd.
    Dołożony został centralny zamek z 2 pilotami. Profilaktycznie wymieniłem też kable wysokiego napięcia oraz świece NGK, chociaż stare nie były zużyte. Zostało założone sportowe zawieszenie (800 zł), przy okazji wymieniłem zużyte elementy: tuleje gumowo metalowe oraz tylne wahacze poprzeczne.

Honda nigdy nie była "pałowana", nie jeżdzona do "odcinki", zresztą świadczy o tym silnik który nie dymi nawet przy wysokich obrotach. Żaden przegub nie stuka, wymieniłem jedynie osłony przegubów. Auto posiada przebieg ok 225 tyś km i napewno jest prawdziwy, śmieszy mnie kiedy ktoś wystawia Hondę z rzekomym przebiegiem 140 tyś i porozdzieranymi fotelami itp. U mnie wnętrze jest bardzo zadbane i czyste.

Zmieniłem głośniki w drzwiach na zestaw odseparowany Phonocar Yellow Line (midbass + tweeter, wszystko na zwrotnicach) - zostawiam z autem. Elektryczny szyberdach jest sprawny i nie cieknie.

Samochód jest 100% sprawny technicznie i NIGDY mnie nie zawiódł (nie boję się podjechać na wybraną stację diagnostyczną), wymaga jedynie poprawek blacharskich - wiadomo jak każdy Civic 5 generacji. Do wymiany reperaturki z tyłu oraz do poprawki przedni lewy błotnik (tak już kupiłem i nie miałem kiedy się za to zabrać). Oprócz zawieszenia samochód jest w 100% seryjny, nie przeszedł żadnych nieudanych i bezmyślnych prób tuningu.

Alufelgi widoczne na foto nie są do sprzedania, sprzedaje na stalówkach z zimowymi oponami ktorych wystarczy na jeszcze jeden sezon.

OC do Grudnia, orzegląd do Maja.

Tel: 889 900 272, auto do obejrzenia w Przemyślu.

Cena 7300 do negocjacji

Pozdrawiam !
Pracuję...
X