REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SPRZEDAM buty górskie HANWAG YUKON

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• SPRZEDAM buty górskie HANWAG YUKON

Witam,

Kupiłem dwa miesiące temu buty, które w sklepie były wygodne, lecz jak poszedłem w nich na małą wycieczkę to okazało się, że przy zgięciu stopy pierwszy metalowy zaczep na sznurókę uciska w duży palec w obydwu butach. Oczywiście to nie jest wina butów, tylko moja stopa i paluchy nie są z tymi butami kompatybilne ;-) Jeden ma paluchy dłuższe, inny krótsze, więc może akurat będą pasować na kogoś innego...

Za buty dałem 949 zł, kupiłem je jakieś dwa miesiące temu więc jeszcze długo będą na gwarancji. Wyszedłem w nich tylko raz, dokładnie mówiąc na Luboń Wielki i Szczebel (fotki tutaj: https://picasaweb.google.com/pozytro...Lubon_Szczebel )

Myślałem, że coś wskóram w sklepie, niestety nie wymienili na inny model. Wysłali do producenta, żeby sprawdził czy nie mają jakichś wad ukrytych - (niestety) wszystko okazało się w porządku. Gdyby coś było z nimi nie tak to bym dostał zwrot kasy i tego wątku by tu nie było...

Niestety z bólem serca muszę je sprzedać. Taka cena to trochę za dużo, żeby leżały w szafie nieużywane i się kurzyły.

Buty po tym jednym wyjściu są w stanie idealnym, podeszwa wygląda jak nówka. Mogę sprzedać za 850 zł, ewentualnie do małej negocjacji.

Hanwag Yukon
    kolor czarny
    rozmiar 44,5

Kontakt: 888-835-942
    e-mail: df@g.pl

Buty można odebrać w Krakowie, okolice Ronda Ofiar Katynia (Ikea). Niedługo jadę do Przemyśla i jeśli ktoś chciałby przymierzyć to mogę zabrać je ze sobą. Mogę też wysłać pocztą/kurierem/gołębiem pocztowym - jak kto woli

A tak przy okazji, to jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie w wędrówkach po Bieszczadach to byłbym wdzięczny za ewentualne rady co do butów, które byłyby odpowiednie w taki teren. Zastanawiałem się jeszcze nad butami Meindl Vakuum lub Engadin.
    Ostatnio edytowany przez fedey; [ARG:4 UNDEFINED].

Odp: SPRZEDAM buty górskie HANWAG YUKON

Fedey - Meindl są jak najbardziej OK, sam się nad nim zastanawiałem ale skończyło się na superwygodnych Kayland'ach http://sklep.e-gory.pl/product/36641...KAYLAND%20REVO
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Odp: SPRZEDAM buty górskie HANWAG YUKON

Najwygodniejsze jakie kiedykolwiek miałem były AKU

Komentarz

Pracuję...
      X