REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

hipoterapia

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• hipoterapia

Witam! Mam pytanie, czy orientuje się może ktoś w temacie hipoterapii w okolicach Przemyśla? Chodzi o koniki dla 3letniego dziecka.

Odp: hipoterapia

http://stadninakoniinstex.jimdo.com/ tu na pewno kiedyś były prowadzone zajęcia. Pytaj jeszcze w okolicznych stadninach (Stubno, Łuczyce)

Komentarz

Zamieszczone przez joljan Zobacz posta
      Witam! Mam pytanie, czy orientuje się może ktoś w temacie hipoterapii w okolicach Przemyśla? Chodzi o koniki dla 3letniego dziecka.
      a ze względu na co ta rehabilitacja?
      Błogosławiony człowiek, który znalazł mądrość; mąż, który nabrał rozumu; Przyp. 3:13

Komentarz

Ruchowo jest ok. ma zaburzenia neurologiczne właściwie bez konkretnej diagnozy. Sprawdziłam okoliczne stadniny, nie prowadzą takich zajęć tylko do Prałkowiec nie mogę się dodzwonić

Komentarz

Zamieszczone przez joljan Zobacz posta
          Ruchowo jest ok. ma zaburzenia neurologiczne właściwie bez konkretnej diagnozy. Sprawdziłam okoliczne stadniny, nie prowadzą takich zajęć tylko do Prałkowiec nie mogę się dodzwonić
          Dobrze mieć odpowiednią diagnozę, z tego tytułu zazwyczaj jest orzeczenie o niepełnosprawności, dalsze rokowania, leczenie, rehabilitacja, uprawnienia, ulgi itp.
          Błogosławiony człowiek, który znalazł mądrość; mąż, który nabrał rozumu; Przyp. 3:13

Komentarz

Mamy orzeczenie, mały korzysta na bieżąco z rehabilitacji. Chciałam dodatkowo wysłać go na hipoterapię ale widzę, że będzie ciężko, póki co nie znalazłam takich zajęć w okolicy Przemyśla

Komentarz

sprawdziłabym Łuczyce.
              Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Pracuję...
              X