REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Turniej Kibiców

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Turniej Kibiców

W przyszłą sobotę i niedzielę tj. 30-31 lipca, na stadionie Przemyskiego Czuwaju zostanie zorganizowany Turniej Kibiców. W imprezie wezmą udział takie ekipy jak: Śląsk Wrocław, Motor Lublin, Karkonosze Jelenia Góra, BKS Stal Bielsko-Biała, Karpaty Krosno, Beskid Skoczów, Chełmianka Chełm, MKS Radymno oraz trzy drużyny Czuwaju. Rywalizacja będzie przebiegała w dwóch grupach 5-cio zespołowych. Pierwsze spotkania rozpoczną się w sobotę o godz. 10:00.

http://www.czuwaj.prv.pl
    Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!

tzn. co beda sie bic?:d

Komentarz

...A czy zawsze jak kibice cos organizuja to musi byc zle??...niektorych rzeczy i niektorych ludzi nie rozumie...dlaczego wszyscy mysla ze kibic to zaraz bedzie bijatyka,zadyma rozbite szklo itp....??

Komentarz

A zgadnij skąd takie myślenie ??!!

Komentarz

No ale jak sami coś organizują to nie po to żeby się bić. Nie rozumiecie pewnych rzeczy i wyskakujecie niewiadomo z czym!
          - Oficjalna strona UM w Przemyślu
          - Najlepszy serwis o Przemyślu
          - Oficjalne źródło informacji MKS "Polonii"

Komentarz

no jasne a te ustawki ktore przeciez sami nie organizuja tylko klub im proponuje zeby sie napier..., ale kto ma zle zdanie o kibicach naszego pieknego miasta;] ok pseudokibicach:>

Komentarz

Ustawki to jest inna sprawa sa ludzie ktorzy wola sie bic za swoj klub w miejscach odosobnionych,chca sie sprawdzic sa to ludzie ktorzy na codzien sie ucza w dobrych szkolach,pracuja,studiuja ludzie ktorzy cwicza rozne sztuki walki nie sa to przypadkowi ludzie....Nie mozna mylic turnieju kibicow z ustawką przeciez to sa dwie rozne rzeczy...Ja popieram ustawki i jestem za ustawkami jak wiele innych osob....TYLKO POLONIA...NA DOBRE I NA ZŁE!!!...a najwiekszy szum robia osoby ktore kompletnie nie wiedza o co chodzi,oni tylko potrafia siedziec i wyciagnac po sluchawke aby zadzwonic na 997...taka jest prawda...kiedys w jakiejs gazecie pisaly takie bajki na temat ulicznych walk pomiedzy Czuwajem a Polonią...kto to niby widzil...ze noze,siekiery...smieszy mnie to poprostu..Pozdrawiam

Komentarz

danek moge spytac ile masz lat?

Komentarz

nOrek pewnie ze mozesz wiedziec jestem dosc mlody patrzac na to towarzystwo tutaj mam dopiero 17 lat...ale to jest oczywiscie moje zdanie!!..popieram ustawki i podobne sprawy moze dlatego ze jestem mlody i moze mi sie nastawienie zmienic z czasem...Pozdrawiam

Komentarz

oby ci sie zmienilo...

Komentarz

A dlaczego tak bardzo chcesz aby moje nastawienie sie zmienilo??...Mi chodzi o to z tymi ustawkami ze wole aby jak juz maja sie bic to w miejscu gdzie nie bedzie ofiar z ludzi przypadkowych..to chyba lepsze sa ustawki niz bijatyki uliczne??

Komentarz

ofiar w ludziach? znam takiego jednego pana w przemyslu ze jak na niego byscie trafili nawet zgraja to jedynymi ofiarami bylibyscie wy, wiec nie mysl ze skoro wy idziecie sie bic to oznacza ze wszyscy maja sie was bac, z czystej ciekawosci powiedzial bys mi gdzie sa takie ustawki? na pw oczywiscie;]

Komentarz

Nie chce wyjsc na jakiegos czlowieku ktory wie wszystko o ustawkach,zadymach czy tym podobnych sprawach bo tak nie jest jak juz powiedzialem ja nie biore udzialu w ustawkach jestem bardziej kibicem ktorego interesuje ultrasowanie....mowie tylko to co slyszalem w wypowiedziach ludzi ktorzy biora w tym udzial,nie wiem czy ogladales film Klatka ktory w pewnym stopniu mowil o ustawkach i tam mozna bylo uslyszec wypowiedzie gdzie mowa byla o tym dlaczego wola sie ustawic gdzies poza miastem i chodzilo w glownym stopniu o to zeby nic nie nikomu nie stalo(czyli osobom przypadkowym)wzoruje sie na tych wlasnie wypowiedziach..i z tego co wiem to osoby z zewnatrz raczej nie moga ogladac takiego widowiska...z roznych powodow...A nie wiem dlaczego napisales "ze jak na niego byscie trafili" ja bym na niego na pewno nie trafil bo ja nie biore w tym udzialu...Pozdrawiam...

Komentarz

Ultrasi albo inaczej szalikowcy, to kibice zajmujący się na stadionie głównie sprawami dopingu, tzw. oprawami meczowymi, tzn. organizacją fireworków i wszystkiego, co powoduje, że na trybunach jest kolorowo i przyjemnie. Ubierają się oni zawsze na kolorowo, przywdziewając barwy swojego klubu, jeżdżą licznie na mecze wyjazdowe swojej drużyny, ich głównym celem nie jest walka z kibicami drużyny przeciwnej, tylko tworzenie spektakli na trybunach. Jednak gdy nadarza się okazja do walki lub zostaną zaatakowani przez innych kibiców, biją się za swój klub. Najlepszych ultrasów w kraju posiadają kluby Lecha Poznań oraz Legii Warszawa

Ja jestem tym typem kibicow...Pozdrawiam serdecznie wszytskich :D

Komentarz

mhm w takim razie sie nie zrozumielismy wybacz;] cenie sobie ludzi ktorzy przychodza pokibicowac na mecz ale ci ktorzy wpadaja tam sie polac i nie interesuje ich wynik sa dla mnie niczym pozdr

Komentarz

Pracuję...
                              X