REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wakacyjne pływanie 2,50 ulgowy

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wakacyjne pływanie 2,50 ulgowy

Kryta pływalnia zaprasza wszystkich na pływanie i na plażę - wjazd na basen ulgowy 2,5 zł
    ...i dlatego lubie mówić z Tobą...

dobrze wiedziec :D moze wreszcie naucze sie plywac :P
    "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

hmm ja w sumie takze bym chcial sie tego nauczyc ale jakos nie mam motywacji;]

Komentarz

motywacji? zawsze sie jakas znajdzie, moja motywacja jest fakt ze jak kiedys pojade znow na mazury - to nadal nie bede mogla sobie poplywac - a siedzenie caly czas nad woda czasami staje sie meczace
        "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

jak dla kogo;] dobra ksiazka ladny cien (bez powiazan do forumowego kolegi;]) i relaks:D

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek
            ladny cien
            :D

Komentarz

wiem, wiem że ładny jestem
              ...i dlatego lubie mówić z Tobą...

Komentarz

no nie powiem, ale slonko tez jest piekne

Jonathan Carroll

Komentarz

Pracuję...
                X