REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy w Lidze Mistrzów...

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czy w Lidze Mistrzów...

W 3 rundzie kwalifikacyjnej LM Wisła Kraków zmierzy się z Panathinaikosem Ateny. Pierwszy mecz w Polsce. Jak oceniacie szanse "Białej Gwiazdy", czy po kilku latach doczekamy się polskiego przedstawiciela w tych elitarnych rozgrywkach??

..Tylko Wisłą Ts...Wisła powinna wygrac ten mecz no mam taka nadzieje przynajnmniej...oby wrescie Polska miala przedstawiciele w Lidze Mistrzow.. :D

Komentarz

nie uwazam by wisla miala szanse, tzn tak ma pilkarzy nawet po odejsciu szymka i zurawia i mysle ze dalaby rade ale te zabawy w kotka i myszke z trenerami duzo psuje i nie poradza sobie psychicznie

Komentarz

Ja wierze ze Wiselka awansuje do LM bo na prawde ma duze szanse. Wazne zeby u siebie nie stracic zadnej bramki i na wyjezdzie zremisowac np 1:1 i mamy lige mistrzow!! A wie ktos moze czy ten mecz eliminacyjny z Panathinaikosem Ateny bedzie w TV publicznej?
        Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!

Komentarz

Wydaje mi sie ze taki mecz powinniec leciec w telewizji publicznej przynajmniej zawze lecialy takie spotkania ale na 100% nie wiem..Pozdrawiam

Komentarz

"zawsze" i tak mysle ze bedzie jak nie ten z aten to z krakowa na pewno

Komentarz

Ja stawiam że Wisła wygra, w końcu mają człowieka który zapoczątkował dobrą passę naszej reprezentacji.
              -Kolarstwo górskie

Komentarz

Pracuję...
              X