REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie sie zatrzymać?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gdzie sie zatrzymać?

Witam wszystkich!

Piszę nowego posta, ponieważ nie znalazłem tutaj podobnego, a dział chyba ten temat też obejmuje. Zamierzam jechać na Ukrainę i przenocować w Przemyślu. Czy są u Was jakieś niedrogie schroniska młodzieżowe, lub coś w tym guście?

Również będę wdzięczny za wszelkie wskazówki, jak najtaniej dostać się do Lwowa.

pozdrawiam wszystkich

Ceem

Witaj!

Można zatrzymać się w domkach za Gromadą, przed stadionem przy ul. Sanockiej. Lub w domu wycieczkowym PTTK przy ul. Waygarta, w pobliżu Rynku.
    Tam powinno być tanio. Z pewnością ktoś coś jeszcze powinien wiedzieć..

Pozdrawiam! :D

Komentarz

Dziękuję

za szybką odpowiedź! Mam nadzieję, że będzie coś wolnego. Jeszcze mam pytanko natury logistycznej: pociąg chyba nie podjeżdża pod amą granicę. Więc czym tam najlepiej podjechać? jakiś PKS czy busiki?

Komentarz

spod Mini Mala i spod dworca PKS jeżdżą busy za złotówkę pod samą granicę
        A jeżeli o pociąg chodzi, to są międzynarodowe, tylko to trochę kosztuje... Do samego Lwowa jeżdżą też PKSy - nie wiem ile może kosztować teraz, ale jak pytałam jakiś rok temu to było 15zł w tamtą stronę, a kolega za powrót do Przemyśla zapłacił wtedy 30 hrywien. Na pewno taniej będzie dojechać do granicy, przejść pieszą i tam coś łapać, tylko nie gwarantuję ile to przejście będzie trwało, bo to nie jest normalna granica

Komentarz

Zatrzymać się można jeszcze w schronisku młodzieżowym PTSM przy ulicy Lelewela.

Komentarz

wielkie dzięki!

za odpowiedzi. A co to znaczy, że to nie jest "normalna" granica? Chyba piesi nie stoją w kolejkach jak tiry ;-) ? Mam nadzieję, że nie będą za długo "trzepać" na przejściu.

Komentarz

Nie wiem jak jest z pieszymi, ale chodzi tu dużo mrówek na przemyt, asamochodami - nawet osobowymi - stoi się czasem nawet po kilkanaście czy kilkadziesiąt godzin

Komentarz

ceem czy twoja ksywa ma cos wspolnego z championship managerem?

Komentarz

nie, raczej nie

mam nic wsplnego z tą grą. Domyślam się, że to jakiś manager piłkarski. ceem to tylko tak sobie wpisałem. Raczej jestem znany jako CMT.

Komentarz

Pracuję...
                  X