REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aeroklub Przemyski.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Aeroklub Przemyski.

Zapomniałem odpowiedzieć Julce :-))
    Nie leżałem w szpitalu, leżał tam kolega co złamał nogę na Ukrainie,
    A napędzik jest jak najbardziej mój, zrobiłem sobie sam, na emdekowskim nie polata .
    Kupiliśmy tylko nową BV-26 u Pecia, specjalnie pod napęd, ale ja latam na Astralu, pozdr.

Komentarz

pilot pp i ppg
      pytanie? jak wyglada sprawa lotow w strefie nadgranicznej?
      pozdrufko roman

ps. PECIO -masz PM
      cayenne

Komentarz

Zamieszczone przez roman
        pilot pp i ppg
        pytanie? jak wyglada sprawa lotow w strefie nadgranicznej?
        pozdrufko roman

ps. PECIO -masz PM

albo- prywatna wiadomosc
        cayenne

Komentarz

Powitać !!
          W strefie zgłaszam do SG a uprawnienia owszem posiadam .
          Do lotów swobodnych i z napędem.
          Pozdr.

Komentarz

Zamieszczone przez Pilot PP i PPG
            Dzisiaj było zebranie, dopisała frekfencja !!
            Było aż 0 osób , wspaniale :-))
            Coś ten klub lotniczy działa niemrawo w podziemiach MDK-u. Jakoś inne sekcje działające w tym Ośrodku na frekwencje nie narzekają.

Pozdrawiam

Komentarz

No działa jak działa , tylko latanie nie wiąże się tylko z siedzeniem na miejscu w MDK ale z wyjazdami. Do Klubu mogą się zapisać osoby które ukończyły 16 lat i mają zgodę rodziców.
              Dzieci 7-10 latki w MDK nie mają nic do gadania jak ich rodzice przyprowadzają.
              Latanie to nie brzdąkanie na gitarze , czy mandolinie , bądż taniec.
              My nie narzekamy na frekfencje , mamy swój sprzęt i swoje samochody na wyjazdy. A że chcemy się podzielić pasją latania z innymi , to już inna sprawa.
              Nie chcą , nie będą latać ot i taka polka .
              Pozdr.

Komentarz

ci ktorzy chca to jasne że polataja) ja tam dzisiaj nie mogłam zawitac w progach MDK bo ...obowiazki... jak tylko sie uporam ze wszystkim odezwe sie napewno :D pzdr dla wszystkich glajciarzy :DDDD

Komentarz

Witam i co ? nie trzeba reklamy jakiegoś większego zamieszania dzisiaj na ,,naszej" górce w Łuczycach nie wiadomo z ,, dlaczego" znalazło się 5 glajtów -polataliśmy troszkę było fajnie .Pozdrawiam wszystkich- ,,nielotów " również do zobaczenia na jakiejś górce w dzień ,,lotny"

Komentarz

ozyrys77 no nic polataliśmy jak trza :P a reszte "nielotów" zapraszamy na górki. Był czad był warun było zajefajnie jestem ...zryta na maxa i o to chodziło!!...do nastepnego razu pozdro :D:D:D

Komentarz

Witam !!
                      Czyżby to już koniec dyskusjii o Aeroklubie Przemyskim ??
                      No chyba tak, jak to zwykle bywa, słomiany zapał i tylko to.
                      Ale nic to jak mówił Pan Michał, jeszcze jest Aeroklub Podkarpacki . Może jego filia będzie w Przemyślu ??
                      Pozdr.

Komentarz

Czyżby to już koniec dyskusjii o Aeroklubie Przemyskim ??
                        No chyba tak, jak to zwykle bywa, słomiany zapał i tylko to.
                        Drodzy lotnicy po co dyskutować. Zakasać ręce i do roboty zamiast o pierdołach rozmawiać.
                        Sami musicie stworzyć swój Aeroklub i godnie reprezentować brać lotniczą.

Z lotniczym pozdrowieniem Edi

Komentarz

Masz rację !!
                          A kto ma rację ?? Ten stawia :-))

Komentarz

a witam wszystkich związanych z lataniem i tych JESZCZE nie związanych...
                            do MDK-u warto przychodzić, jest naprawdę świetna atmosfera, trochę kameralna, ale może zbierze się pokaźna stała grupa...
                            jako szybowni(cz)k(a) to mam możliwość najbliżej polatać w Krośnie, a miło by było posiedzieć na własnych terenach
                            pozdrawiam "emdekowiczów" i ludzi latających z Krosna
                            zdjęcia z tegorocznej podstawówki szybowcowej, http://www.karpatykrosno.net/wojo/

a z otwarcia stoku narciarskiego to nakręcimy "film, że mucha nie lata" wiadomo z kim w roli głównej
                            i bardzo proszę nie brać tego jako złośliwości do zobaczenia w MDKu po Nowym Roku (szczęścia, szczęścia i samych noszeń!!), pozdrawiam
                            Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Witam !!
                              Jest możliwość zrobienia kursu paralotniowego na lotnisku w Krajnej -Arłamów . Rozmawiałem z kolegą powiedział że jeżeli byłoby chętnych 6-10 osób to może przyjechać i zrobić szkolenie. Takie szkolenie trwa ok. tygodnia. Jest to szkoła która ma certyfikat, i wszelkie szkolenia odbywają się zgodnie z wymogami ULC. Termin kursu jeszcze nie został ustalony ponieważ chętni jeszcze się nie zgłosili. Ale jeżeli ktoś chciałby przejść takie szkolenie to proszę o kontakt. Najbliższy termin w czerwcu jak ruszy ostra termika.
                              Szkolenie będzie prowadzone za wyciągarką mechaniczną ok. 1200 m liny pozwala na wyholowanie na ok. 300-600m. Na lotnisku nie ma żadnego zabezpieczenia , ale namioty można postawić, woda własna, stołówka też ( co przywieziesz to zjesz ) jeszcze trzeba uzgodnić z Nadleśnictwem sprawy organizacyjne. To już postaram się załatwić w UG Bircza. Szkolenie poprowadzi Instruktor I klasy Wojciech Pierzyński "DYNAMIT" z Kielc .Robiłem u niego H i PPG (no i żyję :-)) , )
                              Co do ceny kursu też jeszcze można się dogadać nawet osobiście z Dynamitem podaję adres do niego info@dynamicsport.com.pl
                              telefony też 041)3610521, 0602-794966
                              Jeżeli byłby ktoś chętny to zapraszam , przekażę informację Wojtkowi lub można osobiście z nim porozmawiać. Tylko nie można robić nikogo w balona bo to niestety wiąże się z przyjazdem i odwołaniem innych szkoleń.
                              Można też pojechać do Turbii (lotnisko aeroklubu stalowowolskiego ), ale myślę że nad Birczą też można polatać i wyszkolić się na paralotniach.
                              W czerwcu w Krajnej też ma być 2 zlot SLE Mielec, więc jak by połączył te dwie imprezy byłoby chyba super ????
                              Jest jeszcze czas na zastanowienie, ale mówię Wam latanie to coś wspaniałego, tylko Ty i natura.
                              Pozdrawiam !!

Komentarz

Witam !!
                                Jest możliwość zrobienia kursu paralotniowego na lotnisku w Krajnej - Arłamów (...) Najbliższy termin w czerwcu jak ruszy ostra termika.
                                (...) myślę że nad Birczą też można polatać i wyszkolić się na paralotniach.
                                Ależ pięknie by się latało w naszych stronach... czy to na wspomnianej termice czy na żaglu nad Suchym Obyczem gdy przywieje z południa...

W czerwcu w Krajnej też ma być 2 zlot SLE Mielec, więc jak by połączył te dwie imprezy byłoby chyba super ????
                                Dasz znać na forum, plz? Bo chyba bym się wybrał

Jest jeszcze czas na zastanowienie, ale mówię Wam latanie to coś wspaniałego, tylko Ty i natura.
                                Dokładnie! Aż trudno to opisać... oczywiście bezsilnikowe latanie jest najpiękniejsze czy to na glajcie czy szybowcem... na termice lata się razem z ptakami, czasem pokazują drogę, a czasem wpuszczą w maliny i zamiast noszenia pokażą duszenie. Ech, wiosno przychodź bo chciałoby się już polatać !

Komentarz

Pracuję...
                                X