REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aeroklub Przemyski.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Aeroklub Przemyski.

Zamieszczone przez guteq
    Biegnie, stawia glajta i z okrzykiem BANZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAIIIIIIIII!!!!! odrywa się od ziemi? ))))
    hehe trudno powiedzieć co to jest?hmm...my z Pilotem nie możemy rozszyfrować dokładnie tekstu, to chyba znany tylko Ozyrysowi jakiś jego magiczny song ;]
    ....a no fakt na żgielek za słabo dmuchalo ale daliśmy radę;]
    Zamieszczone przez Pilot PP i PPG
    Będą fotki !
    uprzednio do mojego wgladu;]
    Zamieszczone przez Pilot PP i PPG
    Julka ...... nic nie powiem :-))
    czemu?? powiedz powiedz nie rób "dużych uszu" i tak wiem że mnie słyszysz;]... czyżbym się czymś naraziła hmm ;/??

Komentarz

witam wszystkie zarazy latające nie wiecie co śpiewam? i długo się nie dowiecie trzeba polecieć ,a nie się,, slizgać" to usłyszycie SYRENI spiew Ozyrysa .W żadnym wypadku nie ma tam słów samobójcy.Tak powarznie to było całkiem fajnie pomimo chronicznego braku wiaterku,a może to i dobrze mogło być różnie , poziom ,,wyszkolenia" nie był na najwyższym poziomie-dobra wystarczy.Marne warunki sprowokowały mnie do ,,odkużenia napędu"-holera gażnik się szroni już przy -5st po paru minutach pracy - wie ktoś co z tym robić czy wogóle się tym przejmować ? Dobra teraz sobie ,,poużywajcie na mnie " nie będzie mnie dwa dni[Traska] Pozdrowienia dla wszystkich -złośników też

Komentarz

Ozyrys: no ja bym sie troche hyba przejmowal oblodzeniem gaznika. Moze sie okazac ze w kluczowym momencie napęd powie "dziękuję, na dzisiaj kończę. bye" i to chyba nie jest najprzyjemniejsza sytuacja.

Komentarz

No niestety !!
          Dobrze jak to będzie na 800 - 1500 m lub wyżej, jest wtedy szansa jakaś na dolot do jakiegoś lądowiska. Ale jak odetnie na 50 m , nad domami ???
          Wtedy śpi babunia jak to mówią !!!
          Poczekamy do wiosny !!

Komentarz

w niedziele sie przekonamy co i jak bedzie, ja tam wiem że bedzie oki :]

Komentarz

i znów klapy założył...ehh

Komentarz

Hmm, sezon lotniczy w pełni, może zreanimujemy ten wątek?

Komentarz

Pracuję...
                X