REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wakacje w Bieszczadach - pytanie o nocleg

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wakacje w Bieszczadach - pytanie o nocleg

Wybieram się końcem sierpnia na odstresowującą wycieczkę na Chrewt, pytanie więc mam - czy moglibyście polecić mi jakąś sprawdzoną, przytulną chatkę? Ośrodków tam widzę sporo, ale co z tego jak nie wiem co w środku i czy warto, czy nie lepiej pod własną pałatką się skryć :P
    Jak byliście i możecie coś podsunąć - byłabym wdzięczna, bo trzeba odpowiednio wcześniej się zatroszczyć.

Pozdrawiam ciepło, madziuu.

Odp: Wakacje w Bieszczadach - pytanie o nocleg

Zależy w ile osób jedziecie, ja parę razy na Chrewcie byłem. Ja korzystałem z domku od zaznajomionych ludzi. Widziałem na górze fajne domki, takie większe należące z tego co pamiętam do Sanwilu. Oprócz tego jest duży ośrodek Moklik. Jeśli noce trochę będą cieplejsze to możesz próbować pod namiot, pole tam jest, sanitariaty jakieś również widziałem że są koło pola.

Komentarz

W Mokliku bede nocowac po zejsciu z Otrytu, na poczatku sierpnia, wtedy napisze czy warto czy nie
      Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

To co znalazłam:
        http://www.eholiday.pl/noclegi-chrewt-5662.html

Zamieszczone przez Amelius Zobacz posta
        W Mokliku bede nocowac po zejsciu z Otrytu, na poczatku sierpnia, wtedy napisze czy warto czy nie
        Zapewne chodzi o ten Moklik: http://www.eholiday.pl/noclegi-tl1760.html

Zamieszczone przez yankes_69
        Widziałem na górze fajne domki, takie większe należące z tego co pamiętam do Sanwilu.
        Zgadza się, większość z nich należała do Sanwilu.
        Dawno temu spędzilam tam pare dni. Miło, przytulnie - pewnie jak w większości domku.
        Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

suuper, dzięki

Komentarz

no to moklik jest ok- ale najbardziej polecam glebę w schronisku Pod Małą Rawką wyruszyłam z niego o 6.30 na szlak, godzinę później już nieziemski widok na grupę Tarnicy, magiczne słowackie miasteczko Nova Sedlica i pasmo Bieszczadów po ukraińskiej stronie. piękne miejsca, tak niedaleko od domu.

Komentarz

Ktoś się wybiera we wrześniu w Bieszczady? Nie wiem jak ostatecznie się z kumplem dogadamy, a chętnie się że tak powiem podepnę pod kogoś z Was

Komentarz

Planuje wyskoczyc, we dwie-trzy osoby, w okolice Jabłonki, zielonym szlakiem zrobić Łopiennik, do Dołżycy, i z Dołżycy czarnym do schroniska na Jaworzcu (w wersji weekend), a jeśli dzień dłużej to dojść do Wetlińskiej. Pożyjemy, zobaczymy.

Komentarz

Pracuję...
                X