REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Przemyski" teledysk zespołu Maska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "Przemyski" teledysk zespołu Maska

Witajcie,
    Miło mi zaprezezntować Wam teledysk zespołu Maska do utworu "Boże bądź przy mnie" nagrany w Przemyślu.

Wszytskie ujęcia były kręcone w Przemyślu (również te koncertowe).

Teledysk jest do pobrania ze strony: www.deafdumbblind.posir.pl

Twórcą teledysku jest Michał Małek (znany jako Manson) z Przemyśla. A oto co sam mówi o swojej produkcji:

Manson: "Będąc ok. rok temu na koncercie Maski w pubie Piwnice w Przemyślu nie sądziłem że tak potoczy się wszystko ... toczy się tak fajnie że niech turla się dalej.

Koncert był naprawdę dobry, goście zrobili na mnie duże wrażenie mimo iż słucham na ogół mocniejszej muzyki. Najpierw chciałem strasznie wykorzystać ich muzykę w nowopowstającej produkcji ... lecz produkcja upadła niestety. Kontakt się jednak nie urwał dzięki Przemasowi który zaczął pomagać chłopakom i już po pół roku zawitali ponownie w naszym mieście dając tym razem koncert na rynku.

Wiedząc o tym postanowiłem nakręcić im teledysk, nie żadną parodię a coś poważnego, dorosłego, coś innego niż to co do tej pory robiłem. Koncepcji było kilka a czasu mało . Pierwszy pomysł miał być do "trabanta" lecz takowego nie posiadałem , do "ja patrzę" był pomysł ale za mało czasu i środków (pomysł aktualny do dziś więc ... "może kiedyś znajdziemy bajkowy świat w nim nadzieję" hehehe). Wybrałem utwór "Boże" jednak kręcenie było uzależnione od jednej osoby - od Mańka . Tylko on pasował mi do tej roli. Po krótkiej rozmowie zgodził się i tak tez w skrócie przedstawia się historia powstania klipu. Żałuję tylko że mam słabego kompa bo mógłby on wyjść jakościowo (rozdzielczość) dużo lepiej i tego że na scenie było kiepskie światło , wycisnąłem z materiału ile wlezie , myślę że wysiłek nie pójdzie na marne i może dzięki niemu ktoś zauważy zespół Maska . Wielkie dzięki dla zespołu za współpracę , mam nadzieję że na tym nie koniec , dla Mańka za poświęcenie mi czasu, wspaniałą grę, ciekawe pomysły i dla Przemasa za wsparcie , poganianie i hosting"

Bartek Bykowski (zespół Maska - basista): "No nareszcie, ale warto było czekać Michał Małek to stworzył i jemu należą się szczególne podziękowania. Mansonku, dziekuję Ci w imieniu całego zespołu ! Odtwórca głównej roli to Maniek, któremu również bardzo, bardzo dziekjemy za poświęcenie. Maniek - to niezwykle barwna i charakterystyczna postać z Pzremyśla ! No i Przemas cały czas był z nami i pomaga nam w promocji klipu ! Jakie to jest niesamowite, gdy tacy ludzie z nami współpracują Zapraszamy do oglądania teledysku !"

Odp: "Przemyski" teledysk zespołu Maska

to ja sobie troche pokrytykuje;]
    w skali 1-10 to teledysk oceniam na jakies 3.5-4, znacznie lepszy byl teledysk hip hopowej grupy z przemysla:]
    zeby mi nie zarzucono ze sie czepiam gatunku okreslonego to oba style muzyczne sa dla mnie tak samo beznadziejne;]

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
      to ja sobie troche pokrytykuje;]
      w skali 1-10 to teledysk oceniam na jakies 3.5-4, znacznie lepszy byl teledysk hip hopowej grupy z przemysla:]
      zeby mi nie zarzucono ze sie czepiam gatunku okreslonego to oba style muzyczne sa dla mnie tak samo beznadziejne;]
      Heh, nie ma sprawy, krytykuj do woli, przecież nie napisałem, że trzeba się ślinić z podniecenia przy tym teledysku :D

A co do gustó muzycznych, no coż... jeden lubi róże, drugi jak mu nogi śmierdzą :D

Komentarz

Jak pierwszy raz go oglądałem to porażka a za drugim razem tez porażka, ale już za trzecim było lepiej i w sumie za 6 razem to ujdzie nie jest taki zły mało efektowny no i jak do ponurej piosenki to za dużo jak dla mnie w nim słońca :D może w deszczu było by lepiej :]

Komentarz

Ja nie jestem jakimś wielkim fanem Mańka, aczkolwiek zagrał dobrze. Teledysk jest w zasadzie poprawny, montaż nie jest zbyt nachalny, ujęcia momentami ładne. Niestety wstawki z koncertu nijak się mają do piosenki - ja mogę uwierzyć, że to ten sam numer, ale nie ma kompletnie żadnej synchronizacji; inna sprawa, że to nie jest w zasadzie wina autora teledysku.

No i niestety sprawa końcówki - bardzo mnie rozczarowała.

Aczkolwiek całość pozostawiła po sobie prawie dobre (chociaż prawdę mówiąc ten film może być trochę nudny) wrażenie (biorąc pod uwagę to jak kiedyś Maniek potrafił być irytujący i jak nagle mile mnie rozczarował w tym teledysku) aczkolwiek muzycznie ten zespół nie leży mi jakoś, więc raz obejrzałem i starczy.

A autor niech robi dalej filmy, bo widać że ma zajawkę ku temu (tzn nie zrobił jakiejś genialnej produkcji, ale też praktycznie nie popełnił żadnego poważniejszego błędu w ujęciach i montażu). Chętnie obejrzałbym coś z bardziej dynamicznym montażem i do jakiejś weselszej piosenki.

A skoro już mowa o filmach, to tak we mnie dojrzewa myśl, żeby się pochwalić, chociaż tak za bardzo nie mam czym, ale ludzie mnie namawiają, zatem zapraszam: http://forum.przemysl24.pl/showthread.php?p=18444. Tutaj zobaczycie co to znaczy nudny i słaby film :-)

Komentarz

mniej najbardziej rozwalila ta scena jak wychodzisz z tej budki ze zdjeciami;]

przemas ano o gustach sie nie dyskutuje:P

Komentarz

Manson robisz kariere w show biznesie. Moze za niedlugo bedziesz robic teledyski dla Mandaryny :D chcialem poogladac teledysk ale niestety limit przekroczony
              -Kolarstwo górskie

Komentarz

Zamieszczone przez infinity Zobacz posta
                chcialem poogladac teledysk ale niestety limit przekroczony
                Heh, nie spodziewałem się takiego zainteresowania, przez ostatnich kilka dni teledysk ściągnęło prawie 500 osób co zblokowało mi przyznany transfer. Od 1 listopada teledysk będzie znów dostępny na www.deafdumbblind.posir.pl

Komentarz

A ja powiem krótko, mnie się podoba

Komentarz

mnie sie tez bardzo podoba teledysk

Komentarz

Oki, sprawa ściągania teledysku rozwiązana. Wsadziłem go na You Tube i wszystko hula jak należy. Link ze strony: www.deafdumbblind.posir.pl

Acha, fajna ciekawostka. Troszkę z Maską poszumieliśmy i wczoraj zespół gościł w TVP. Została nagrana krótka rozmowa z Maską, którą zobaczycie w Teleexpressie Puszczany będzie też teledysk

Komentarz

Wiadomo kiedy?

Komentarz

Hmmm, w jakąś środę, być może w najbliższą, jak będę miał cynk z Teleexpressu co do daty emisji to dam znać.

Komentarz

hmmm cieszą mnie opinie o teledysku więc może conieco dopowiem
                            nOrek- skoro muzyka ta cię nie kręci to po co oglądasz ? :P
                            Pawle- biorąc pod uwagę że na nakręcenie scen gdzie Maniu mija się z zespołem miałem ok godzinki czekanie na deszcz byłoby trudne ... było lato .... na to nie mam wpływu raczej :D , mało efektowny ??? wiesz uwielbiam robić efektowne filmy z efektami ale ta produkcja z założenia miał być bardzo spokojna
                            Lisu-dlaczego rozczarowała cię końcówka ? wiesz tak wogóle było inne założenie , akcja miała się kończyc nie pod krzyżem a w kościele ale to nie taka łatwa sprawa takie coś na "legalu" załatwić ... szczególnie mi :D
                            infinity- może być i mandaryna , ten teledysk zrobiłem dla czystej przyjemności i dla zespołu , była to moja inicjatywa , nie zrobiłem go dla poklasku albo kasy ... jak przyjdzie mandaryna i wyciągnie harmonię pieniędzy nakręce jej klipa :D hehehe

... a tak wogóle to mam kiepskiego kompa i ciężko się na nim robi cokolwiek stąd słaba jakość klipu itp. jak będzie nowy PieC będzie lepiej , dynamiczniej i efektowniej

pozdrawiam wszystkich krytyków czekam na kolejne opinie

Komentarz

niech będzie dynamiczniej, ale zdecydowanie nie efektowniej, ostre cięcia rządzą :-)

ja na swoim kompie czekalem godzinami na eksport czegokolwiek, ale było warto na ogół; zawsze jak ktos sie podniecal jakiego to szybkiego kompa sobie nie kupil i jak to mu szybko gry nie chodza, ja od razu wyobrazalem sobie jak szybko moglbym montowac video na takiej maszynie :-)

a koncowka rozczarowala.. nie wiem dlaczego, moze dlatego, ze caly kawalek jakos mi nie lezal a nie mialem pojecia o waszym zespole zanim stargalem klip, dlatego obejrzalem

Komentarz

Pracuję...
                              X