REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"ŻEGNAJ LATO NA RO(C)K"

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "ŻEGNAJ LATO NA RO(C)K"

IMPREZA PLENEROWA

PRZEMYŚL - RYNEK
    17-18 WRZEŚNIA 2005 R.

17 WRZEŚNIA

GODZ. 9.00
    RAJD TURYSTYCZNY NA ZAKOŃCZENIE AKCJI PTTK "STOP - PRZEWODNIK CZEKA"
    Zbiórka na Rynku przy fontannie. Trasa: Rynek Archikatedra rz.-kat., Zamek Kazimierzowski, Archikatedra gr.-kat., Kościół Karmelitów, Wieża Zegarowa - Muzeum Dzwonów i Fajek, Kościół Franciszkanów. Czas trwania: ok. 3 godz. Udział w wycieczce bezpłatny (jedynie prosimy o przygotowanie 5 zł (za bilet normalny) i 3 zł (ulgowy) na wstęp do Muzeum Dzwonów i Fajek.

GODZ. 20.30-22.00
    TEATR ULICZNY - widowisko plenerowe pt. "OSTATNI MARSZ"
    Przedstawienie Teatru Prawdziwego grane jest przy żywej muzyce perkusyjnej. Elementami spektaklu są ogień, żywa muzyka, działania między aktorami, szczudlarze i fajerwerki. Sztuka prezentowana była w ponad 100 miastach kraju i za granicą. Inspiracją do stworzenia "Ostatniego marszu" były pewne dramatyczne wydarzenia na wyspie Bali w 1906 r. Kiedy to wojska holenderskie zmasakrowały Balijski orszak królewski. Wiedząc dobrze, że nie zdołają stawić czoła najeźdźcy Balijczycy odmówili jednak kapitulacji. W swych najpiękniejszych strojach ruszyli na najeźdźców. Nikt nie ocalał, a ich legenda żyje nadal. Żołnierze odnoszą zwycięstwo nad ciałami, ale nie potrafią pokonać dusz, które tańczą mimo kul. Ulatują do raju. W przedstawieniu "Ostatni marsz" z tego nierównego pojedynku zwycięsko wychodzi jedynie śmierć, która tańczy swój taniec...

18 WRZEŚNIA
    WYSTĘPY ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH:

GODZ. 16.30-18.00
    ZESPÓŁ DIXIE SHOW BAND
    Zespół prezentuje nowatorskie podejście do muzyki dixielandowej (ciekawe aranżacje, zabawne stroje, dynamiczne brzmienie). Koncerty są prowadzone w bardzo dowcipny i wręcz widowiskowy sposób. Zabawa pod sceną dla całej rodziny gwarantowana.

GODZ. 18.15-19.15
    ZESPÓŁ MONSTRUM
    Najbardziej znany, ceniony i rozpoznawalny zespół heavy metalowy z Podkarpacia. Zespół gra klasyczny, bardzo melodyjny heavy metal po polsku. Monstrum ma na koncie kilka nagród, nagranych dem, album Za horyzontem ciszy oraz mnóstwo koncertów, podczas których zdobył życzliwość i uznanie publiczności. Zespół na scenie to prawdziwy żywioł. Debiutancki album Za horyzontem ciszy zbiera pozytywne recenzje w wielu serwisach i prasie muzycznej, a o samym zespole jest coraz głośniej w mediach na terenie całego kraju.

GODZ. 20.00-22.00
    GWIAZDA WIECZORU - ZESPÓŁ DŻEM
    Legenda polskiej sceny - zespół Dżem funduje słuchaczom i widzom niebywałą podróż muzycznym wehikułem czasu. Dżem stał się polskim odpowiednikiem The Rolling Stones, The Doors i Led Zeppelin, a słynny wokalista Ryszard Riedel naszym narodowym Mickiem Jaggerem, Robertem Plantem i - niestety - Jimem Morrisonem w jednej postaci.
    Dżem to nie tylko ogromna liczba sprzedanych płyt i kaset, wylansowanych przebojów, utworów, które na trwale wpisały się w historię polskiej muzyki oraz stały się pokoleniowymi hymnami, ale przede wszystkim rzesza fanów wiernych, oddanych i zaprzysięgłych.

ZAKOŃCZENIE:
    GODZ. 22.00 -22.20
    WIDOWISKO LASEROWE (ANIMACJE I PRZESTRZENNE POKAZY LASEROWE)

Odp: "ŻEGNAJ LATO NA RO(C)K"

Fajnie - w sobotę mnie nie ma, ale w niedzielę na pewno będę

Komentarz

w niedzielę pewnie się wybiorę

Komentarz

DIXIE SHOW BAND daje rade ostatnio bylem na ich koncercie ale reszta mnie nie kreci:D

Komentarz

Ja napewno ide. Będzie napewno cudnie. Miłej zabawy kochani <lol>
          ... Kiedy zapłonie dzień...
          Ciemność prawdziwa roztoczy swój blask,
          wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

Odp: &quot;ŻEGNAJ LATO NA RO(C)K&quot;

Byłem i muszę powiedzieć że Dżem to wielka firma Na koncercie brzmią super.
            Jak podładuję baterię w aparacie to do Amatroszczyzny zapodam kilka fotek.
            Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

a ja slyszalem ze dzem sux

Komentarz

To źle słyszałeś. Owszem nie jest to TEN Dżem, ale jeszcze zęby im nie wypadły
                Koncert był przyzwoity, dobrze nagłośniony, sprawnie zagrany - publika się bawiła, było 6 bisów.
                Oby takich koncertów w Przemyślu było jak najwięcej.

Ćwierkacz

Komentarz

hmm coz dzem nie dla mnie, nie trawie ich;] ale dobrze ze cos sie chociaz dzialo w Przemyslu

Komentarz

Zgadzam się z Alienem choć specjalną fanką Dzemu nie jestem ale bawiłam się super - teraz będę chodzić na wszystkie koncerty było naprawde fajnie. W naszym Przemyślu zaczyna się coś dziać.

Komentarz

Ahhh było super. Stałam prawie że przy scenie. Szkoda że wszystko trwało tak krótko =(
                      Monstrum także mieli piękny występ Alien czekam na fotki
                      wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

Zamieszczone przez egzystencjonalistka
                        Monstrum także mieli piękny występ Alien czekam na fotki
                        Niestety przybyłem dopiero na Dżem.

Ćwierkacz

Komentarz

Witajcie,

Dziękuję wszystkim, którzy mimo kulawej pogody przybyli na sobotnio-niedzielną imprezę. Kolejny raz przekonałem się, że warto robićtakie koncerty w Przemyślu i mimo zapowiedzi nie będzie to ostatnia taka impreza. Fakt, że skupię siębardziej na działalności z MonstruM, ale plenery w Przemyślu taki jak ten ostatnio będę robił dalej.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Przemas

www.monstrum.metal.pl
                          http://deafdumbblind.w.interia.pl

Komentarz

Mamy rozumieć, że byłeś organizatorem tej imprezy?

Ćwierkacz

Komentarz

Przemas a czy ja przypadkiem to nie do Ciebie miałam po plakat podejść??? :D przypomniałam sobie dopiero na koncercie, a przecież nawet nie wiem jak ty wyglądasz. No nic to,mówi się trudno. Apropos tej foty znalazłam swoją głowe wśród tłumu pod sceną.
                              Oł jeeeeeeeeeeeeeeee
                              wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

Pracuję...
                              X