REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"ŻEGNAJ LATO NA RO(C)K"

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• n0rek
    odpowiedział(a)
    Odp: "ŻEGNAJ LATO NA RO(C)K"

przemas a ile ten filmik zajmuje?

Zostaw komentarz:

• em
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez KaMa_MeDuZa
    Ja czekam na koncerty jakichś bardzo znanych zespołów. Takich, które AKURAT są najbardziej lubiane, bo wtedy zawsze zbiera się duuużo ludzi. A w ogóle to więcej waty cukrowej ]:->.
    A ja nie czekam na bardzo znane zespoły, ani nie potrzebuje waty ani tłumów ludzi. Czekam na koncert (właśnie) Akurat, a najlepiej łącznie z Happysad.
    Tylko, że jak widzę niezbyt widzi im się koncert u nas. Musi mi wystarczyć majowy koncert w Jarosławiu. A szkoda.. szkoda, bo naprawdę nietuzinkowe, pozytywne dźwięki potrafią z siebie wydobyć i klimat stworzyć iście.. wyzwolony (?)

Zostaw komentarz:

• Anika
    odpowiedział(a)

Koncert był niczego sobie chociaż większości piosenek nie znałam, za to z tymi laserami mogli się trochę lepiej postarać

Zostaw komentarz:

• KaMa_MeDuZa
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez DariO
    Koncert byl bardzo udany a najbardziej podobal mi sie show laserowy a konkretnie ta prezentacja Przemysla to byl normalnie cyrk!! Jak wam sie ta prezentacja podobala? Ma ktos jakies fotki albo moze jakis filmik z tej prezentacji?
    www.przemysl.pl ;>

Zostaw komentarz:

• KaMa_MeDuZa
    odpowiedział(a)

Ja czekam na koncerty jakichś bardzo znanych zespołów. Takich, które AKURAT są najbardziej lubiane, bo wtedy zawsze zbiera się duuużo ludzi. A w ogóle to więcej waty cukrowej ]:->.

Zostaw komentarz:

• mila
    odpowiedział(a)

Koncert zajefajny i naprawdę świetnie się bawiłam ... zarówno na Monstrum jak i na Dżemie. Udało mi się dopchać do samych barierek...Na Monstrum fajnie się skakało i wymiatało czuprynką, ale na Dżemie tak byłam zgnieciona, że nie mogłam się ruszać i już nawet nie miałam siły do skakania. Pokaz laserów też był niezły...A tak na margiesie to na rynku zawsze mogło by być tak zgaszone światło...byłoby bardziej klimatycznie. :icon_ang: :lol:

Przemas wiecej takich koncertów. Takich rzeczy się długo nie zapomina.

Zostaw komentarz:

• Przemas
    odpowiedział(a)

Ja mam filmik z prezentacją Przemyśla (tą animacją), bo pisałem do niej scenariusz i projekt tego cusia. Niestety nie mam serwera żeby to gdzieś umiescić.

Zostaw komentarz:

• DariO
    odpowiedział(a)

Koncert byl bardzo udany a najbardziej podobal mi sie show laserowy a konkretnie ta prezentacja Przemysla to byl normalnie cyrk!! Jak wam sie ta prezentacja podobala? Ma ktos jakies fotki albo moze jakis filmik z tej prezentacji?

Zostaw komentarz:

• n0rek
    odpowiedział(a)

to godne uznania ale ja jakos nie przepadam za zespolami typu monstrum;] wrecz ich nie cierpie no ale tobie naleza sie brawa za robote ktora robisz

Zostaw komentarz:

• Przemas
    odpowiedział(a)

Wicie, rozumicie, hmmm, inne priorytety, ja sikam do umywalki, zarząd f22 do wanny, więc się nie dogadamy.

A tak poważnie, granie klubowe jak najbardziej ale gdzieś w Polsce (w tym roku za mną już coś ze 30 koncertów z MonstruM), a w Przemyślu plenery. Mam nadzieję na kontynuację Dnia Celtyckiego i Rockowego Pożegnania Lata. Wogóle to marzy mi sięporządny przegląd rockowy z nagrodami, hehehe. Pożyjemy, zobaczymy... póki co, cały mój czas i energię pakuję w Monstrumów.

Zostaw komentarz:

• n0rek
    odpowiedział(a)

przemas a jak tam twoja wspolpraca z zarzadem naszego FortXXII?:>

Zostaw komentarz:

• Przemas
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez egzystencjonalistka
    Przemas a czy ja przypadkiem to nie do Ciebie miałam po plakat podejść??? :D przypomniałam sobie dopiero na koncercie, a przecież nawet nie wiem jak ty wyglądasz.
    hehehe, dokładnie. jak Ci bardzo zależy na tym plakacie do znajdziesz mnie w urzędzie mięsnym na rynku a ja jestem takie brodate, rozczochrane coś ;P

Zostaw komentarz:

• egzystencjonalistka
    odpowiedział(a)

Ma ktoś jeszcze jakieś zdjątka?

Zostaw komentarz:

• egzystencjonalistka
    odpowiedział(a)

Przemas a czy ja przypadkiem to nie do Ciebie miałam po plakat podejść??? :D przypomniałam sobie dopiero na koncercie, a przecież nawet nie wiem jak ty wyglądasz. No nic to,mówi się trudno. Apropos tej foty znalazłam swoją głowe wśród tłumu pod sceną.
    Oł jeeeeeeeeeeeeeeee

Zostaw komentarz:

• alien
    odpowiedział(a)

Mamy rozumieć, że byłeś organizatorem tej imprezy?

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X