REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

31.12.2005

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: 31.12.2005

Zamieszczone przez n0rek
    nie napisalem ze jestem znawca muzyki z lat 60' ale z tego co czasami slysze w radiu lub u ojca w glosnikach to czasami leci fajna muza;] nie wiem z ktorego roku jest Dusty - Son of a preacher man ale to jest jeden z moich ulubionych
    trafiłeś pół na pół :-)
    co prawda Mary Isabel Catherine Bernadette O'Brien znana jako Dusty Springfield faktycznie śpiewała od lat 60 i nazywana była białą królową soulu, ale akurat piosenka Son of a Preacher Man wypłynęła niedawno dosyć, bo z premierą filmu Pulp Fiction i dzięki niemu chyba tylko zawdzięcza u nas taką popularność.
    zresztą swietna piosenka nawiasem mówiąc :-)
    niedługo będą Stonesi w wawie - pojedź, to może usłyszysz coś z prawdziwego klimatu lat 60, choć to i tak mało bo tak naprawdę to lata 60 niewiele wspólnego miały z rockiem a raczej więcej z takimi wykonawcami jak paul anka, ritchie valens, czy the monkees choc oczywiście beatlesi, stonesi, czy w późnych 60 doorsi - ale tu już brzmiały lata 70 i to chyba tak bardziej znane lata w muzyce. a przynajmnie te rockowe lata 60 - to praktycznie początek 70 :-)
    --
    Z pozdrowieniem
    Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
    - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

Zamieszczone przez em
      If you going to Saaan Fraaanciscoo...
      ooo i trafiłaś idealnie :-)
      Scott McKenzie i tego typu piosenki to dla mnie wizytówka lat 60tych, choć akurat ta piosenka to już z drugiej połowy :-)
      mi się bardziej kojarzą z
      Diannnaaaaa :-)
      --
      Z pozdrowieniem
      - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

Zamieszczone przez mlody_boy
        Moim skromnym zdaniem będzie tzw. Lipa.Większość młodych ludzi będących na rynku nie będą zadowoleni z płynącej tam muzyki. Ale o gustach się nie dyskutuje (czy coś takiego)
        to zależy... lata 60te akurat, to była wielka metamorfoza muzyki i przebudzenie rocka.
        nie jestem miłośnikiem początku tych lat i cukierków w stylu La Bamba, ale koniec, to już dojrzała rockowa muzyka od stonesów począwszy, przez dorsów aż po the yardbirds...no i psychodelia sie zaczynała też wtedy...a to wszystko doprowadziło potem do takich pereł jak choćby Led Zeppelin, czy genesis.

więc wszystko zależy od dj'a który będzie puszczał muzykę, a wogóle to lepiej byłoby rocznikami lecieć, bo wór z napisem 60te trochę na mój gust za obszerny :-)
        --
        Z pozdrowieniem
        - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

stonesi juz dawno przestali grac tak jak kiedys juz wole posluchac poczatkow pink floyda, a co do son of a preacher man to slyszalem to juz przed wyjsciem niesamowitego pulp fiction;] takze nie jestem zaznajomiony jakos szczegolnie z latami 60' ale te kawalki ktore pamietam przypadly mi w wiekszosci do gustu

Komentarz

Mysle ze bedzie bardzo udana impreza na Rynku przy zespole "The Postam" i ich muzyka spodoba sie wszystkim, nie tylko "dinozaurom". Zespol ten gra miedzy innymi najslynniejsze przeboje zespolu "The Beatles" oraz polskiego big bitu takich zespolow jak Czerwone Gitary czy Skaldowie.
            Wiecej na stronie zespolu ->THE POSTMAT<-
            Ostatnio edytowany przez DariO; [ARG:4 UNDEFINED].
            Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!

Komentarz

A mi się prawdopodobnie zostaje w Przemyślu:/ Więc jeśli spotkacie takie biedne, ubzdryngolone stworzenie z jakąś flaszką pod pachą, to będzie em;/

Komentarz

Em, to weź tą flaszkę i jedź ze mną i znajomymi do Bryliniec na imprezę...
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Tira-rira, dziękuje, ale ja chyba potrzebuję się w samotności ubzdryngolić - tak żeby tyłka nie czuć. Po co Ci wstyd robić

Komentarz

ema a z lustrem bedziesz chodzic po rynku ? jesli tak to bedzie widome kto to ?! :D
                    http://www.stop-pedalskim-opisom.be/

Komentarz

Em ja też zostaje w Przemyślu i do tego nigdzie się nie wybieram - w tym roku nie mam ochoty

Komentarz

A ja jednak się wybrałam gdzieś. I raczej żałuje. Ale cóż.. To tylko Nowy Rok. Nic wielkiego. Hym.

Dobrego Wam.

Komentarz

Był ktoś na tym rynku?
                          Szatan jest wielki bo dał nam butelki

Komentarz

Nie byłam.

Komentarz

Też nie byłam - jedyne z co z Rynku widziałam to fajerwerki :D

Komentarz

Jakość taka sobie - bo to zdjecia robione aparatem znajdujacym się w telefonie

Komentarz

Pracuję...
                                X