REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zwycięskie derby

Zwiń
X
 •  
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zwycięskie derby

  W regionalnych derbach piłkarze ręczni Czuwaju pokonali w Przeworsku Orła 27:21.

  pełna treść:
  Zwycięskie derby
  Aby komentować artykuły nie musisz być zarejestrowany na forum. Wystarczy wcisnąć "odpowiedz".

 • #2
  Odp: Zwycięskie derby

  [ratuluje drużynie! a także Kibicom - w tej chwili Czuwaj ma kibiców na poziomie EXTRAKLASY!!!- chylę czoła przed nimi! Jeden wredny typ- niejaki curzytek z przeworska- gliniarz a jakże- zwerbował kolesiów i zrobił głowę komisarzowi, że jadą pseudokibice- a my wiemy, ze byli to koledzy i przyjaciele zawodników, uczniowie, którzy chcieli obejrzeć mecz i wspomóc kolegów....na całe szczęście w Przemyślu Policja spisuje się na "6" i obaw nie ma- już za tydzień kolejna bitwa z Sosnowcem- oby w PEŁNEJ OPRAWIE!!!! Wiśnia dzięki raz jeszcze!!! P.S. z Kibicami podróżowała na mecz żona trenera Kroczka i wg Jej relacji Kibice nie zasłużyli na takie potraktowanie- byli spokojni i kulturalni- Przeworsk nie sprostał sportowo i organizacyjnie- to wioska- i niech jakiś burmistrz wie że kasa się marnuje na ręczną tam- bo nawet z honorem nie potrafią przegrywać Nadzieja na punkty u nich tylko w walkowerze...hihi...sobie pograli sparingi...wykosztowali się biedacy...i co ich boss M.K rozmienia się na drobne, a zamiast jego formy i drużyny rośnie mu brzuch... skandal!!!!wioskowi pseudo piłkarze ręczni nie sprostali nawet ...takim słaeuszom z Przemyśla, ich kibice zaryczeli 2 razyiiii ochrypli, a geniusz trenersko-organizacyjny opisany jest powyżej- wyrazy współczucia- a do Przemyśla prosimy zgłosić imienne wnioski o wydanie biletów...hihi, a i tak co gnoja zobaczymy to nie wejdzie...curzytek na 200 %....po prostu będzie powodem masakry- więc nich zostanie w swoim grajdołku- kicz Przeworsk, Kicz!!!!

  Komentarz


  • #3
   Odp: Zwycięskie derby

   [curzytek...hihi się głuptasek ubrał w garniturek...menda jedna...a chamisko się wysłowić nie umiało...zwykły pałkarz...biedak, pospólstwo)
   życzę ci niby kierowniku...niby prezesie abyś długo nie spał z powodu tej farsy jaką odwaliłeś....i radzę ci zachoruj...bo w Przemyślu będzie ci duszno....oj duszno..dla piłki ręcznej nie zrobiłeś NIC, a jesteś dla Przemyśla i piłki ręcznej -1001....bo 0 przy tobie złamasie to Wielka Liczba!

   Komentarz

   Przykro nam, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony
   Pracuję...
   X