REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Warszawscy strażnicy najlepsi

Zwiń
X
  •  
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Warszawscy strażnicy najlepsi

Przez dwa dni – 28 i 29 września – odbywały się V Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśl.

pełna treść:
    Warszawscy strażnicy najlepsi
    Aby komentować artykuły nie musisz być zarejestrowany na forum. Wystarczy wcisnąć "odpowiedz".

Odp: Warszawscy strażnicy najlepsi

Ta ja widzę że Panek się wszędzie wciśnie...od US po strażakow miejskich...nooo pieknie
    You will never walk alone...!

Komentarz

O turnieju strażników, strażaków, policjantów i milicjantów czytam z pewnym opóźnieniem. Powinienem się cieszyć, że w rywalizacji na boisku najlepsi okazali się strażnicy z mojego miasta. Niestety, nasuwa mi się w tej sytuacji gorzka refleksja, że piłkę potrafią oni kopać na tyle, by wygrać turniej towarzyski w Przemyślu, ale nie taka jest ich rola. Ogromna większość mieszkańców Warszawy nie ma dobrego zdania o SM. Wielokrotnie widywałem ich w akcji "ochrony" obywateli. Zabranie śpiącego na przystanku pijaczka do izby, przegonienie z ulicy babuni handlującej kwiatkami, wpadanie nagle na osiedle, gdzie nie bywają w zasadzie nigdy w ramach patrolowania, w czasie opadów śniegu i nakładanie mandatów na tych, którzy jeszcze nie zdążyli odgarnąć śniegu. Sam zgłaszałem SM ze trzy sprawy w ostatnich latach. Pies z kulawą nogą z ich strony nie zainteresował się tym, a nawet nie odpowiedział, bym się dał zbadać, by to delikatnie określić. Taką straż miejską, to ja mam w nosie, niech sobie kopią piłkę na swój koszt, a niech nie doją swoich chlebodawców, w tym i mnie, na niepotrzebną formację.
      Wybaczcie, że na Waszym forum wylewam te żale, ale obecność "moich" strażników na turnieju sprowokowała mnie do tego wpisu.
      Pozdrawiam serdecznie cały Przemyśl, w którym nigdy nie byłem.
      Hej, dobrzy ludzie !!!
      w.w.

Witek Woźniak
      Warszawa

Komentarz

W uzupełnieniu moich wcześniejszych wypocin na temat warszawskich strażników miejskich, mógłby przytoczyć opis kuriozalnej ich akcji zatytułowanej "Polowanie z nagonką", która rozegrała się na moich oczach. Kiedyś, gdy czas mi pozwoli, zrelacjonuję akcję tych lebieg w jakimś kąciku humoru i kpiny.
        Pozdrawiam!
        w.w.

Witek Woźniak
        Warszawa

Komentarz

Przykro nam, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony
        Pracuję...
        X