REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Warszawscy strażnicy najlepsi

Zwiń
X
 •  
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Warszawscy strażnicy najlepsi

  Przez dwa dni – 28 i 29 września – odbywały się V Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśl.

  pełna treść:
  Warszawscy strażnicy najlepsi
  Aby komentować artykuły nie musisz być zarejestrowany na forum. Wystarczy wcisnąć "odpowiedz".

 • #2
  Odp: Warszawscy strażnicy najlepsi

  Ta ja widzę że Panek się wszędzie wciśnie...od US po strażakow miejskich...nooo pieknie
  You will never walk alone...!

  Komentarz


  • #3
   Odp: Warszawscy strażnicy najlepsi


   O turnieju strażników, strażaków, policjantów i milicjantów czytam z pewnym opóźnieniem. Powinienem się cieszyć, że w rywalizacji na boisku najlepsi okazali się strażnicy z mojego miasta. Niestety, nasuwa mi się w tej sytuacji gorzka refleksja, że piłkę potrafią oni kopać na tyle, by wygrać turniej towarzyski w Przemyślu, ale nie taka jest ich rola. Ogromna większość mieszkańców Warszawy nie ma dobrego zdania o SM. Wielokrotnie widywałem ich w akcji "ochrony" obywateli. Zabranie śpiącego na przystanku pijaczka do izby, przegonienie z ulicy babuni handlującej kwiatkami, wpadanie nagle na osiedle, gdzie nie bywają w zasadzie nigdy w ramach patrolowania, w czasie opadów śniegu i nakładanie mandatów na tych, którzy jeszcze nie zdążyli odgarnąć śniegu. Sam zgłaszałem SM ze trzy sprawy w ostatnich latach. Pies z kulawą nogą z ich strony nie zainteresował się tym, a nawet nie odpowiedział, bym się dał zbadać, by to delikatnie określić. Taką straż miejską, to ja mam w nosie, niech sobie kopią piłkę na swój koszt, a niech nie doją swoich chlebodawców, w tym i mnie, na niepotrzebną formację.
   Wybaczcie, że na Waszym forum wylewam te żale, ale obecność "moich" strażników na turnieju sprowokowała mnie do tego wpisu.
   Pozdrawiam serdecznie cały Przemyśl, w którym nigdy nie byłem.
   Hej, dobrzy ludzie !!!
   w.w.

   Witek Woźniak
   Warszawa

   Komentarz


   • #4
    Odp: Warszawscy strażnicy najlepsi


    W uzupełnieniu moich wcześniejszych wypocin na temat warszawskich strażników miejskich, mógłby przytoczyć opis kuriozalnej ich akcji zatytułowanej "Polowanie z nagonką", która rozegrała się na moich oczach. Kiedyś, gdy czas mi pozwoli, zrelacjonuję akcję tych lebieg w jakimś kąciku humoru i kpiny.
    Pozdrawiam!
    w.w.

    Witek Woźniak
    Warszawa

    Komentarz

    Przykro nam, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony
    Pracuję...
    X