REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomnik już stoi

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pomnik już stoi

5 października na placu Niepodległości stanął pomnik Ojca Świętego Jana Pawła II. To ostatni etap modernizacji wspomnianego placu.

pełna treść:
    Pomnik już stoi
    Aby komentować artykuły nie musisz być zarejestrowany na forum. Wystarczy wcisnąć "odpowiedz".

Odp: Pomnik już stoi

ehh znowu pieniadze wyrzucone w bloto...

Komentarz

norek... a ile w tym jest Twojego wkładu, że tak cię serce boli?

Komentarz

Historia płata figle... Karola zastapił.... Karol :-)) . Czyli wróciło do starego dalej to miejsce zwac można "Pod Karolkiem"

Komentarz

@czytelnik a myslisz ze prezydent czy jakakolwiek kuria wylozyla kase na to? nie, to my kochani podatnicy musimy placic za takie debilne pomysly

Komentarz

Norek ma rację!

Komentarz

malo drog i chodnikow sie rozpada? malo kamienic potrzebuje remontow? w schronisku chociazby gloduja psy, dlaczego nie przeznaczono tych pieniedzy tam gdzie sa potrzebne?
              ciekawe ile nas kosztowal taki piekny "pomnik"

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
                @czytelnik a myslisz ze prezydent czy jakakolwiek kuria wylozyla kase na to? nie, to my kochani podatnicy musimy placic za takie debilne pomysly
                NoREKa pytanie padło ile ty wyozyłeś jako podatnik ?? nie wiesz nie pisz, ja dawałem na to kase to sie ciesze ze stoi, a podatnicy jak chcieli to dawali, ich i nasza - ofiarodawców sprawa. nie mozna ciągle wszystkiego krytykowac.
                Możemy pomowic o czym innym, np o tabliczkach zabraniajacych jazdy na rowerach, rolkach i graniu w piłkę. powiem tylko jedno - JP II na pewno by chciał aby dzieci bawiły się przy tym pomniku, by miały go przed oczami i wracały do niego mowiąc" chodzmy pod Karolka". to nie jest muzeum i miejsce do klekania jakzapewne myślą nasze władze , ze tak beda robic. to głupota, Taki pomnik domodlitwy nalezałoby postawic w kościele, a to ma byc miejsce do zadumy w sensie codziennego kontaktu z Janem Pawłem i jego nauczaniem.
                pomyśl o tym nOrek

Komentarz

Jan Paweł II na pewno by chciał aby te pieniądze poświęcić na jakiś wyższy cel! ile jeszcze powstanie pomników? ile szkół i ulic zyska jeszcze imię naszego papieża zanim ktoś zrozumie że nie tędy droga?

Komentarz

teraz wszyscy sobie wycieraja gębę JP II i Bogiem, czy to w wyborach czy zeby sprzedac wiecej pamiatek.
                    Zamieszczone przez jary Zobacz posta
                    podatnicy jak chcieli to dawali, ich i nasza - ofiarodawców sprawa.
                    Fajnie, a kto pokryl reszte "inwestycji"?

Komentarz

....po raz kolejny kiedy pojawiła się jakaś inicjatywa - pojawiają się słowa krytyki i słusznie. Zastanawia mnie jednak fakt dlaczego nikt z was nie wypowie sie co do samego pomnika. Nie kwestionuję, że w Polsce są ważniejsze rzeczy do zrobienia ale przyjmując wasz punkt widzenia ...... co byśmy mieli? Piękne chodniki?

Komentarz

za to mamy niepotrzebny i "piekny" pomnik...

Komentarz

.....a nie boli Cię, że obok wywala się takiego molocha z betonu nie dość, że brzydkiego to jeszcze zupełnie niepotrzebnego? Nie mówiąc już o tym ile kasy na niego wywalono....

Komentarz

Zamieszczone przez karolek Zobacz posta
                            .....a nie boli Cię, że obok wywala się takiego molocha z betonu nie dość, że brzydkiego to jeszcze zupełnie niepotrzebnego? Nie mówiąc już o tym ile kasy na niego wywalono....
                            a czy wg Ciebie pomnik jest potrzebny??

Komentarz

Mówiąc szczerze to NIE! To dziwnie, że w tym kraju ciągle stawia się pomniki. Figurki figurki i figurki...to żałosne ale ja pytałem o co innego. Próbowałem sprowokować dyskusję na temat samego pomnika, samej rzeźby jej walorów i wad.

Komentarz

Pracuję...
                              X