REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomnik już stoi

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Pomnik już stoi

Hm, postawienie pomnika nie jest dla mnie bardziej niemądrą rzeczą niż remont Magistratu, który moim zdaniem kompletnie nie był potrzebny. No ale cóż... Nie orientuję się w temacie z czyjej kieszeni został wybudowany pomnik, a z czyjej jest remontowany Magistrat, wymieniane całkiem dobre chodniki czy stawianie bzdetnej, kolorowej fontanny. Można dyskutować co komu jest potrzebne, ale myślę iż z czasem pomimo, że nie jest najpiękniejszy może stać się dla młodszych mieszkańców tym czym teraz jest przykładowo niedźwiadek dla wielu z nas ;] Czyli jakimś niezbyt urodziwym sentymentem. Pomnik być może stanie się dla nie jednego refleksją nad tym kim był ten człowiek i kim my powinniśmy być. Nie możemy skupiać się tylko na chodnikach, kamienicach, drogach itp. Prawdę mówiąc nie przepadam za wszelakimi pomnikami i tym podobnym "wysławianiem" pewnych osób, ale nie uważam, że ta sprawa jest na tyle niepotrzebna, żeby miała wywoływać u nas jakikolwiek sprzeciw czy być sprawką jakiś konflików.

Komentarz

....."jaki ma sens oceniac wyglad pomnika skoro sam pomysl jego postawienia jest beznadziejny"

Zasadniczy! Ale skoro tego nie łapiesz to widocznie masz jakieś braki w edukacji.

Zobaczcie jakie gnioty w Polsce powstały w przeciągu ostatnich lat. Zajrzyjcie do sieci. Mamy teraz u siebie najciekawsze rozwiązanie rzeźbiarsko-architektoniczne jeżeli chodzi o realizacje pomnikowe Papierza w Polsce.
      Mnie tez boli ze stawia sie coś takiego zamiast rzeczy "ważniejszych" - tylko, ze każdy z nas ma swoje ważne rzeczy i jak słusznie zauważyła koleżanka powyżej.....
      Ostatnio edytowany przez n0rek; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: braki w edukacji;)

Komentarz

ty, jak już chcesz ludziom pokazywać braki w edukacji to się naucz najpierw jak się pisze 'papież' czy 'kształcenie' a dopiero potem się mądrz, dzięki

Komentarz

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Zamieszczone przez wykrztalciuch Zobacz posta
            Mamy teraz u siebie najciekawsze rozwiązanie rzeźbiarsko-architektoniczne jeżeli chodzi o realizacje pomnikowe Papierza w Polsce.
            naprawdę? jakoś nie zauważyłam żeby większości mieszkańców takowe "rozwiązanie" sie podobało

Komentarz

http://tnij.com/i0XS tutaj macie darmowe blogi w sieci, zalozcie sobie i mozecie wylewac swoje frustracje i zale do zycia ktore sie wam nie uklada i jacy straszni cenzorzy panuja na tym forum
              ktos widzial jak kaczor odslanial pomnik?

Komentarz

kaczora pewnie nie było widać

(dobra, powstrzymać się nie mogłam;P)

Komentarz

......mój błąd potwierdza tylko, ze jestem wykształciuchem. Tych których to boli...przepraszam
                  Co do kaczora ..to był na uroczystości. To było straszne!!!! Nie chodzi nawet o to co mówił ale o to jak przygotowane było nagłośnienie. Amatorka!!
                  Najciekawsze jest jednak to, ze ludziom pomnik sie ponoć nie podoba a mimo to przyszli takimi tłumami. Kto ich tam ściągną kaczor czy Karol?

Komentarz

ty w ogole wiesz co oznacza wyksztalciuch? proponuje sprawdzic na google

Komentarz

Madziu, faktycznie powinni Mu sprawić jakiś podest;]
                      Co do nagłośnienia to autentycznie było denne. Człowiek się musiał naprzemieszczać, aby złapać w miare dobrą fonie.
                      Jednak jakoś nie żałuję, że nie było Lecha ani widu, ani slychu.

Komentarz

Wykształciuch wcale nie oznacza marnego fachowca. jest to sfera mentalna. facio jest jest mistrzem w swoim fachu a psychicznie w komunie lub jakimś średniowieczu. Idealnym przykładem jest norek. Fachura w elektronice z poglądami wypisz - wymaluj reżimowymi. jego chorobliwa a nawet maniakalna chęć pokazania kto tu rządzi jest onanizmem psychicznym. I jestem przekonany że zostanie juz taki po wsze czasy i będzie podręcznikowym przykładem wykształciucha.

Życzę norkowi zdrowia i pozdrawiam.

Komentarz

hehe z tego co pamietam to niedawno wklejalem link co oznacza wyksztalciuch, znowu nie odrobiles pracy domowej i bedziesz musial odszczekac swoje slowa jak dawniej szlachta;>
                          Nie warcz bo kiepsko ci to idzie, znalazlbys sobie lepiej jakas prace zamiast meczyc nas swoimi kiepskimi wypocinami.

Jako iz temat naszej rozmowy daleko odbiega od tematu przewodniego to jako okropny i bezduszny cenzor uwazam go za zamkniety:]

Komentarz

Pracuję...
                          X