REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zainaugurowano Jazz nad Sanem

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zainaugurowano Jazz nad Sanem

10 października o godzinie 19:00 w Klubie Niedźwiadek Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zainaugurowano XIX przemyski festiwal jazzu Jazz nad Sanem.

pełna treść:
    Zainaugurowano Jazz nad Sanem
    Aby komentować artykuły nie musisz być zarejestrowany na forum. Wystarczy wcisnąć "odpowiedz".

Odp: Zainaugurowano Jazz nad Sanem

Chyba o imprezach lepiej pisać przed ich inauguracją, a nie po...

Komentarz

hahahha!!! dokladnie fedey...ale redakcja24 ma to do siebie..

Komentarz

Fedey, może byś łaskawie wyjaśnił o co ci znowu chodzi? Był koncert, to jest relacja z niego. Być może potrafisz napisać relację przed koncertem, ale niestety w przeciwieństwie do ciebie nie każdy ma zdolnośc antycypacji.

Komentarz

chodzi o napomkniecie ze w dniu takim a takim bedzie inauguracja Jazz nad Sanem, po ktorej zostanie napisany krotki reportaz... etc
          ja osobiscie popieram zdanie fedeya

Komentarz

Drugi się znalazł... Przecież w aktualnościach była. To po pierwsze. Po drugie jest kalendarz imprez.

Komentarz

ano wlasnie czyli jednak gdzies to wczesniej bylo .....

Komentarz

kiks http://forum.przemysl24.pl/search.php?searchid=64799 masz wyszukiwanie "jazz nad sanem" na forum. Moze i bylo na stronie ale nie na forum

Komentarz

...a niestety tacy jak ja przegladaja tylko forum...słowem trzeba zaczac tez stronke..

Komentarz

albo zaczac wklejac takie info tez na forum

Komentarz

potnij kiksa za to n0rek
                      jak ktos lubi i jest zainteresowany to wyhaczy gdzie indziej w sieci, albo na miescie
                      chyba ze masz w du**e jazz i zawracasz tylko glowe bez sensu
                      ja wiedzialem o imprezie dobry miesiac wczesniej

Komentarz

ja wiem ze jest taka impreza ale nigdy nie moge sobie przypomniec kiedy
                        a prawda jest taka ze myslac tak jak ty to zadna impreza nie powinna byc reklamowana tutaj bo przeciez mozna ja "wyhaczyc gdzies indziej" prawda?

Komentarz

Z jednej strony myślę, że informacji dotyczących imprez jest wystarczająco w internecie czy na stronie p24. Więc jeśli komuś "zależy" to znajdzie. Ale z drugiej strony zgadzam się z n0rkiem, że może warto więcej pisać na forum o nadchodzących imprezach. Można dzięki temu zainteresować niezorientowanych i nierozgarniętych forumowiczów;]

Komentarz

Zamieszczone przez kiks Zobacz posta
                            Fedey, może byś łaskawie wyjaśnił o co ci znowu chodzi? Był koncert, to jest relacja z niego. Być może potrafisz napisać relację przed koncertem, ale niestety w przeciwieństwie do ciebie nie każdy ma zdolnośc antycypacji.
                            Znowu? Nie pamiętam kiedy ostatnim razem pisałem coś na tym forum...

Nie wchodzę na aktualności P24 bo przyzwyczaiłem się, że aktualności pojawiają się zawsze na forum. Jeśli mnie wątek zainteresuje to sobie go doczytam na stronie.

Kiks, nie masz co się zaraz oburzać. n0rek już łaskawie wyjaśnił o co mi chodziło. Skoro wrzucasz na forum info o odbytych imprezach to warto tez wspomnieć o tym, że taka impreza będzia. Właściwie wzmianka o odbytej imprezie nijak ma się do "aktualności", bo to już aktualne nie jest ;-)

Osobiście lubię jazz i na Mikołajki Jazzowe specjalnie przyjeżdżam do Przemyśla. I nigdy nie muszę szukać ani "wyhaczać" informacji o tej imprezie. Zawsze ona jakoś do mnie dociera.

Komentarz

Pracuję...
                            X