REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pierwsza porażka szczypiornistów

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pierwsza porażka szczypiornistów

Szczypiorniści Czuwaju jechali do Kielc w roli faworyta. Tak przynajmniej pokazywała tabela i osiągane wyniki. Sami nie czuli się nimi.

pełna treść:
    Aby komentować artykuły nie musisz być zarejestrowany na forum. Wystarczy wcisnąć "odpowiedz".

Odp: Pierwsza porażka szczypiornistów

To było słabe widowisko w I połowie ale do połowy drugiej części doskonale w obronie... i skutecznie w ataku grali Przemyślanie - do Kielc nie jechaliśmy w roli faworyta- Polonica miała 4 pkt a my 6...nie wiem skąd ten pomysł o faworycie...tym bardziej, że bez M. Leitnera i T. Dejnaki????? Raczej jechaliśmy po naukę i w roli "Kopciuszka"...ale nie bez szans....
    Teraz jest nam wstyd, że nie wygraliśmy wygranego meczu ale prosimy o cierpliwość ...- takich porażek już nie będzie!!!
    W sobotę Unia!...i awansujemy na 2 miejsce w tabeli!!!- Kibice - DZIĘKUJEMY!!! i prosimy o więcej!!...dla Was chcemy wygrać z Unią!!
    o przyczynach czerwonej dla M. Cyprysia nie powiem nic- niech sędziowie z Opola sami sobie odpowiedzą na trudne pytanie dlaczego i co oznacza trudne słowo OBIEKTYWIZM???...mogliśmy wygrać i bez ich "pomocy" dla Kielc.....nie udało sie...wybaczcie...postaramy się o więcej w następnym meczu)- TEAM- MAN
    Zamieszczone przez redakcja_przemysl24 Zobacz posta
    Szczypiorniści Czuwaju jechali do Kielc w roli faworyta. Tak przynajmniej pokazywała tabela i osiągane wyniki. Sami nie czuli się nimi.

pełna treść:

Komentarz

Misiek i jego goraca glowa :D heheh , no coz

Brawo Stolek , mlody Kroczek i przedewszytkim Utek ))))

Po ilosci kar dla obu zespolow widac jak powinno ulozyc sie to spotkanie , brawo chlopakom za udane ,ale przegrane spotkanie (na wlasne zyczenie)

Powodzenia w nastepnym

Komentarz

Mimo porażki poniesionej w Kielcach jestem pełen podziwu dla Waszego zespołu, kibiców i całej atmosfery, jaka wytworzona została wokół drużyny. Po tekstach komentarzy rozpoznaję mniej więcej, kto jest zawodnikiem, a kto kibicem i muszę przyznać, że rzadko można spotkać ludzi, którzy z takim obiektywizmem, trzeźwą oceną sytuacji własnej i przeciwnika, z dystansem do własnych szans i dokonań potrafią analizować mecz zwycięski, mecz przegrany.Jestem pełen ciepłych uczuć dla przemyskich piłkarzy ręcznych, choć jestem kibicem Waszego rywala. Życzę, byście zwyciężyli Unię, a w następnym meczu (Czuwaj - BKS) ... niech zwycięży lepszy. Gorąco pozdrawiam !

Witek Woźniak
        Warszawa

Komentarz

Pracuję...
        X