REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W oczekiwaniu na śnieg

Zwiń
X
  •  
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W oczekiwaniu na śnieg

3 stycznia Transportowy Dozór Techniczny dopuścił do eksploatacji dolny odcinek wyciągu, tym samym zakańczając I etap budowy Przemyskiego Parku Sportowo Rekreacyjnego. Jeżeli pogoda dopisze, stok narciarski może ruszyć w pierwszej połowie stycznia.

pełna treść:
    W oczekiwaniu na śnieg

Odp: W oczekiwaniu na śnieg

Śnieg można wyprodukowac tylko jak bedzie plusowa temperatura to szybko spłynie, tam skąd przybył, czyli do Sanu...

Komentarz

No spoko, a tydzień temu tyle śmiegu mieli

Komentarz

Muszę się przyznać do błędu. Napisałem dolny zamiast górny wyciąg, wybaczcie:( No, ale mimo to, że na dolnym jeszcze nawlekają krzesełka, to nawet bez tego chcą urochomić stok. Zatrudnią busy:|

Komentarz

kiks: ta informacja o otwarciu stoku jest oficjalna?
          na stronie um.przemysl.pl nie nie pisza. jest wstawka o jednej biednej armatce, ktora nie nasniezy stoku zebym nie wiem co sama ;]
          pozdraiwam

ps. to tylko na snieg nam zostaje czekac? ;]

Komentarz

A widzieliście jaki "czyściutki" śnieg robi taka armatka - trochę się przestraszyłem jak zobaczyłem. Mam nadzieję, że to tak na początku na rozruch - hmmm
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Drogi neay, oficjalne otwarcie stoku nastąpi 20 stycznia. Przyjadą vip-y itp. Natomiast być może stok zostanie oddany do użytku już wcześniej, nawet bez dolnego wyciągu. Mają zacząć naśnieżać, ale przydałyby się ujemne temperatury. Wg prognozy ICM takie mają na dniach nastąpić. Armatek jest więcej niż jedna, 3 albo 4, a ma być 6.
              REASUMUJĄC: 20 stycznia ma być już wszystko cacy, a narazie pozostaje nam czekać

Komentarz

Przykro nam, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony
              Pracuję...
              X