REKLAMA
 
 
 
 
 

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przemyski stok inwestycją roku

Zwiń
X
 •  
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Przemyski stok inwestycją roku

  Przemyski stok narciarski został uznany przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski najlepszym przedsięwzięciem minionego roku. Zaszczytny tytuł zostanie wręczony władzom Przemyśla za dwa tygodnie w Krakowie. Tymczasem władze miasta rozważają możliwość modyfikacji wcześniej ustalonej rozbudowy Parku Sportowo Rekreacyjnego.

  pełna treść:
  Przemyski stok inwestycją roku

 • #2
  Odp: Przemyski stok inwestycją roku

  zostaje tylko pogratulowac
  "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

  Jonathan Carroll

  Komentarz


  • #3
   Odp: Przemyski stok inwestycją roku

   W uzupełnieniu informacji dodam, że SGiPM nagrodziło Przemyśl także w 2004 roku za organizację Wielokulturowego Festiwalu "Galicja".

   Komentarz


   • #4
    Odp: Przemyski stok inwestycją roku

    A tak mniej więcej będzie wyglądał nasz tor saneczkowy: http://www.sankostrada.pl/

    Komentarz


    • #5
     Odp: Przemyski stok inwestycją roku

     A ja słyszałem, że szykuje się niezła zadyma w związku z warunkami pracy obsługi stoku. Kompletny brak zaplecza socjalnego, początkowo praca bez umów, żałosne zarobki. Może ktoś zna szczegóły?

     Komentarz


     • #6
      Odp: Przemyski stok inwestycją roku

      Chyba zarabiają tyle co wynoszą "prace interwencyjne".

      Komentarz


      • #7
       ..zaczęło się piekiełko...

       Jak widać już zaczęło się piekiełko ( opieram się na atrykule z Życia Podkarpackiego nr.32 z 9 sierpnia 2006..) . Może ktoś zajrzy tu. Znowu jako zwykły szary obywatel naszego pięknego miasta z tradycjami, muszę się wstydzić. Pytam dlaczego ja ?. Dlaczego niczego nie da się u nas doprowadzić do końca NORMALNIE bez przekrętów i zawirowań. Komu zależy na tym, żeby w Rzeszowie śmiali się z nas, że niczego nie potrafimy. Co gorsze mają rację !. Komu zależy na tym żeby u nas wszystko, albo prawie wszystko się nie udawało ?. Chyba że nasza normalność teraz tak wygląda, jak wygląda ta robota. Wstydził bym się tłumaczyć brakiem siły roboczej przy tak wysokim bezrobociu w mieście. Może zaprosić do pracy Ukraińców, pracują u nas na czarno całymi rodzinami, dać im możliwość pracy na
       " biało ". Im bedzie lepiej i my zrobimy roboty w terminie. Niech Przemyśl będzie dla nich Irlandią. Może za mało inwencji wykazali ci co powinni szukać firm do realizacji tych prac zaplanowanych ?. Może oni są nieudolni?. Może im zmienić miejsce pracy ?.Gdy tak, to niech jadą do Irlandii. Gdzie byli Panowie dyrektorzy,że dopiero teraz zobaczyli,że kierownictwo stoku jest nieudolne ?. Znieudolniało gdy trzeba zaczynać roboty ?. Coś to wszystko kupy się nie trzyma. Zapytam jeszcze raz...komu zależy żeby nas ośmieszać ?. Dlaczego ? . Liczę ,że ktoś tu zajrzy i przeczyta to. Może odpowie ?.

       Komentarz


       • #8
        Odp: Przemyski stok inwestycją roku

        A co było w tym artykule? Możesz go streścić?
        Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

        Ćwierkacz

        Komentarz


        • #9
         Odp: Przemyski stok inwestycją roku

         Chodzi o to, że do przetargu na wykonanie oślej łączki, snow parku i sankostrady, a którego rozstrzygnięcie miało nastąpić 25.07. nie zgłosiła się żadna firma.
         Ale tego lamentu Leo nie rozumię.

         Komentarz

         Przykro nam, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony
         Pracuję...
         X