REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

No i poszły konie....

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: No i poszły konie....

alien katalog bedziesz pisal swoj czy jakies gotowe rozwiazanie juz posiadasz? Na stronie firmowej mamy katalog i troszke stron wpisanych, moze by polaczyc sily?
    Pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez kiks
      (...)
      w pewnej gazecie wyczytałem, że ma być rozkład jazdy.
      Biorąc pod uwagę gigantyczne zainteresowanie ze strony wiadomych instytucji trzeba zweryfikować plany. Jak to ktoś powiedział - użyciowić.

Zamieszczone przez Kornik
      alien katalog bedziesz pisal swoj czy jakies gotowe rozwiazanie juz posiadasz? Na stronie firmowej mamy katalog i troszke stron wpisanych, moze by polaczyc sily?
      Są tu dwie możliwości, a nawet trzy .
      1) skorzystanie z gotowego rozwiązania
      2) pisanie i integracja z p24

Gotowe rozwiązanie (sam skrypt katalogowy) oszczędzi czas ale ograniczy możliwości integracji. Możnaby to odpalić niezależnie.
      Ewentualnie współpracować przez linkowanie.

Pisanie ma tę zaletę, że można coś zrobić pod siebie. Następnie tak napisany katalog, a w zasadzie jego zawartość można udostępniać na inne serwisy (vide - nasze aktualności).

Trzecim rozwiązaniem byłoby np. skorzystanie z gotowego katalogu np. Waszego bądź dmoz.org i włączenie go do zasobów p24.

Sam jeszcze nie wiem. Nie myślałem nad tym tak na serio choć przyznam że chyba skłaniałbym się do pisania.
      Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Od dziś dostępna funkiel nówka pogoda

Ćwierkacz

Komentarz

Pogode zassysasz dokladnie stad -> http://przemysl.wios.rzeszow.pl/pogoda.html ?
          Pozdrawiam

Komentarz

Alien, brawo A jak rozbudowane... tzn. szczególowe.

Komentarz

Nie mamy specjalny pliczek tylko dla nas

Ćwierkacz

Komentarz

No i dziś (10.01.2006) mamy pierwsze 500 fotek w galeriach :D

Teraz byle do 1000. :D

Ćwierkacz

Komentarz

alien, stworz dzial Wazne Daty
                  Pozdrawiam

Komentarz

ta ostatnio bylo 666 watkow;] szatanski serwis:P

Komentarz

Od ostatniego wpisu o ilości fotek minęło chwil kilka i mamy 1267 fotek - to 154% wzrostu w niecałe 3 miesiące

Postanowiłem uczcić ten wzniosły wynik i mamy:
                      • nowy sposób wyświetlania autorów i albumów na stronie głównej galerii
                      • podczas uploadu fotografii do galerii odczytywana jest z fotografii rozszerzona informacja o niej (Rozszerzone informacje o zdjęciu) - jeśli istnieje (więcej informacji o metadanych fotek)
                      • rozpoczęliśmy budowę rankingu najpopularniejszych fotek - za kilkanaście dni gdy zbierzemy więcej danych udostępnię ranking najczęściej oglądanych fotografii.

Ćwierkacz

Komentarz

super fajny pomysl

Komentarz

Dziś ruszył ranking naczęściej oglądanych fotek - http://www.przemysl24.pl/galerie/

Ćwierkacz

Komentarz

Kolejny ficzer (długo wyczekiwany) - udostępniamy od dziś (07.06.2006) kartki pocztowe.

Każde zdjęcie z naszej galerii może zostać obecnie przesłane do Waszych znajomych jako wirtualna kartka pocztowa.
                            W galeriach mamy na dzień dzisiejszy ponad 1800 różnych fotografii co w połączeniu z systemem kartek pocztowych daje potężne narzędzie z którego mam nadzieję będziecie chętnie korzystać.

Obecna wersja systemu kartek pocztowych jest jeszcze w fazie testów zatem jeśli coś się wywali proszę o zgłoszenie na PW.

Ćwierkacz

Komentarz

Re: No i poszły konie....

Moje sugestie:
                              --troszeczkę zwiększyć lewy margines tak, żeby był ten sam odstęp pomiędzy lewym menu i tekstem co pomiędzy menu i zdjęciem

--zmienić adres spod którego wysyłane są kartki z biuro@przemysl24.pl na kartki@przemysl24.pl.

Oprócz tego dać osobny link w menu i adres kartki.przemysl24.pl zamiast przemysl24.pl/kartki

No i może jakieś bogatsze formatowanie :-) Dla mnie wystarczy, ale czasem ludzie lubią się pobawić...

No i te przyciski "wyślij kartkę" i "powrót do galerii" mogą być ciekawsze, jakieś ładniejsze, niekoniecznie w jpgach, w css lub javie można je fajnie upiększyć.

Komentarz

Odp: Re: No i poszły konie....

Zamieszczone przez fedey
                                --troszeczkę zwiększyć lewy margines tak, żeby był ten sam odstęp pomiędzy lewym menu i tekstem co pomiędzy menu i zdjęciem
                                Gdybyś rozwinął bo się pogubiłem :|

Zamieszczone przez fedey
                                --zmienić adres spod którego wysyłane są kartki z biuro@przemysl24.pl na kartki@przemysl24.pl.
                                Zrobione

Zamieszczone przez fedey
                                Oprócz tego dać osobny link w menu i adres kartki.przemysl24.pl zamiast przemysl24.pl/kartki
                                W zasadzie nie jest to możliwe. Kartki są częścią galerii. Twoja propozycja wymagałaby zmiany podejścia i wydzielenie kartek jako samodzielnego bytu.

Zamieszczone przez fedey
                                No i może jakieś bogatsze formatowanie :-) Dla mnie wystarczy, ale czasem ludzie lubią się pobawić...
                                Dodałem kilka hardkorowych możliwości. Mam nadzieję, że spełnią one oczekiwania lubiących zabawę.

Zamieszczone przez fedey
                                No i te przyciski "wyślij kartkę" i "powrót do galerii" mogą być ciekawsze, jakieś ładniejsze, niekoniecznie w jpgach, w css lub javie można je fajnie upiększyć.
                                Pomyślę. Nie jestem zwolennikiem bajerowania przycisków ale zastanowię się nad tym.

Ćwierkacz

Komentarz

Pracuję...
                                X