REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

n0rek moderatorem?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• n0rek moderatorem?

Rozpoczynamy cykl ankiet, ktore potrwają do końca lipca.
    Wybór odbywa się demokratycznie.

Zgłosiło się 3 chętnych:
    n0rek
    YaNkEs_69
    RobertoBaggio
    • Biorę pod uwagę minimum 20 głosów.
    • W przypadku nie uzyskania kworum kandydat odpada z zawodów.
    • Decyduje zwykła większość.
    • Głosowanie jest jawne (po zakończeniu ankiety opublikuję kto głosował - bez podawania jak głosował).

BIORĄC PO UWAGĘ, IŻ PODEJMOWANE SĄ PRÓBY MANIPULACJI I ZAFAŁSZOWANIA WYNIKÓW ZMUSZONY JESTEM DODAĆ NASTĘPUJĄCY PODPUNKT DO KRÓTKIEGO REGULAMINU WYBORÓW:

• Biorę pod uwagę głosy użytkowników o stażu na forum większym niż 30 dni!
    • Wprowadzam pełną jawność głosowania (po zakończeniu głosowania opublikuję wyniki).
    40
    TAK
    52.50%
    21
    NIE
    47.50%
    19

The poll is expired.

Ostatnio edytowany przez alien; [ARG:4 UNDEFINED].
    Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Odp: n0rek moderatorem?

Lepiej upublicznić kto jak głosował, zeby było wiadomo, co i jak. Jak w sejmie.

Komentarz

Alien idiota Norek już był raz pseudo moderatorem i wtedy miałeś problemy wielkie! Ludzie Ci z forum uciekali! Uciekło Ci jakieś ze 300 setki osób a reszta olewała Ciebie jak i Norka debila! Dalej chcesz szargać swoją opinię? Proponuję CI Chome lum B. Michalika, oni chętne zostaną moderatorami. Zreszta po co na tym idiotycznym forum przygłupów jest potrzeby moder?

Komentarz

Jestem za demokratycznym wyborem! Należy tylko ogłosić termin zakończenia wyborów aby wieki nie stać na gruncie wybierania moderatora.
        Pytanie czy jesteś za wyborem norka nie ma alternatywy i mam nadzieję Ze sonda nie jest początkiem wyborów?

Komentarz

haha, nie nie, pozniej nic juz nie bedzie;]

dobrze wiedziec ze niewiele sie zmienilo od tamtego czasu i nadal jestem
          "milo" postrzegany

Lasocki_Hrabia ladne imiona wyniosles z domu ale mysle ze tutaj sie nie sprawdza, proponuje poczytac o kartkach i ostrzezeniach, mysle ze chyba nie zdazysz;]

Komentarz

Zamieszczone przez alien Zobacz posta
            Rozpoczynamy cykl ankiet, ktore potrwają do końca lipca.
            @piter Zerknij jeszcze raz na to co powyżej i w mój pierwszy post.
            Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

No właśnie zobaczyłem pierwszy dotyczący norka i pomyślałem ba byłem pewny że ankieta dotyczy jego uwalenia. Zdążyłem wysłac posta patrze a tu drugi; i tak dalej. Najlepiej by było zgrupować kandydatów na jednej liście i na nich oddawac głosy.

Komentarz

Według mnie RobertoBaggio się nadaję
                ...Wykorzystujmy życie w pełni, realizujmy marzenia, bo czas ucieka, a my stoimy w miejscu bez żadnych perspektyw...

Komentarz

Zamieszczone przez Lasocki_Hrabia Zobacz posta
                  idiotycznym forum przygłupów

Miło że jesteś z nami

Komentarz

Ja bym radził wszystkim skupić sie na kampanii wyborczej! Sami widzicie że norek przypomina o kartkach i ostrzeżeniach. A to wróży duży klops dla tego forum!

Komentarz

Rzeczywiście warn'y należałoby zlikwidować, założyciele tysięcy innych for musieli się mylić. Dziisss, po co ja cię z tej listy ignorowanych wywaliłem.

Komentarz

Nic nie rozumiem może spróbuj po naszemu.

Komentarz

Zamieszczone przez piter Zobacz posta
                          Nic nie rozumiem może spróbuj po naszemu.
                          Warny(kartki) sa bo sie przydaja zeby usadzic takich jak ty, sprawa jest prosta, rejestrujac sie zaakceptowales REGULAMIN i zobowiazales sie do przestrzegania go. Proponuje poczytac to co sie "podpisuje"

Komentarz

Zamieszczone przez piter Zobacz posta
                            A to wróży duży klops dla tego forum!
                            Jedynym i wyłącznym klopsem tego forum jesteś ty. Ze swoją manią prześladowczą, głupim przekonaniem że WSZYSCY powinni pisać o polityce, bo przecież WSZYSCY MUSZĄ się nią zajmować, szaloną wiarą w to, że WSZYSCY są tutaj pisowcami, bo przecież to niemożliwe, żeby istniało gdzieś forum, którego twórcy mają politykę w dupie i mają wyraźnią misję.

Na wszystkich forach/gronach/społecznościach/grupach jakie widziałem w sieci, wszędzie gdzie pojawia się ktoś z gotową tezą pod tytułem "jacy to wy jesteście beznadziejni" reakcje są takie same. A dla psycholi machających tą tezą KAŻDA próba polemiki jest tylko i wyłącznie potwierdzeniem tej tezy.

I nie, dopisywanie do każdego (nawet bardzo starego wątku) kilkunastu mądrych słów mających w zamierzeniu stworzyć jakieś mądre zdanie to tez nie jest dobry pomysł.

Jest jedno dobre słowo: Jesteś upierdliwy. Nie niewygodny, bo większość ludzi tutaj ma w dupie politykę, bądź nigdy nie ujawniło swoich poglądów (bo i po co?). Upierdliwy z wciskaniem wszędzie swojego bełkotu. Ot co.

Bardzo mi przykro kiedy widzę cały ten żenujący cyrk z wyborami moderatorów itp. Ciebie powinno się wycinać z tego forum dokładnie i bezwględnie. Sam napisałeś, że to twój sposób na rozrywkę. Idź poszukaj jej gdzie indziej. Admini mają za mało czasu i za miękkie serca.

I to nie inni ludzie psują to forum. To właśnie oszołomy. Bo w pewnym momencie człowiekowi nie chce się zaglądać. Bo widzi, że WSZĘDZIE (no, może poza wątkami o paralotniach i imprezach d'n'b) widzi te same brednie i cokolwiek ktokolwiek napisze, odpowiedź będzie zawsze ta sama, że admin jest na pasku pisu, że to, że tamto.

To ja chyba p****dolę taką imprezę, na szczęście fajne miejsca w sieci broni gęste sito selekcji a oszołomy mogą tam pocałować formularz do logowania w charakterze klamki.

Komentarz

Zamieszczone przez Lisu Zobacz posta
                              Jedynym i wyłącznym klopsem tego forum jesteś ty. Ze swoją manią prześladowczą, głupim przekonaniem że WSZYSCY powinni pisać o polityce, bo przecież WSZYSCY MUSZĄ się nią zajmować, szaloną wiarą w to, że WSZYSCY są tutaj pisowcami, bo przecież to niemożliwe, żeby istniało gdzieś forum, którego twórcy mają politykę w dupie i mają wyraźnią misję.

Na wszystkich forach/gronach/społecznościach/grupach jakie widziałem w sieci, wszędzie gdzie pojawia się ktoś z gotową tezą pod tytułem "jacy to wy jesteście beznadziejni" reakcje są takie same. A dla psycholi machających tą tezą KAŻDA próba polemiki jest tylko i wyłącznie potwierdzeniem tej tezy.

I nie, dopisywanie do każdego (nawet bardzo starego wątku) kilkunastu mądrych słów mających w zamierzeniu stworzyć jakieś mądre zdanie to tez nie jest dobry pomysł.

Jest jedno dobre słowo: Jesteś upierdliwy. Nie niewygodny, bo większość ludzi tutaj ma w dupie politykę, bądź nigdy nie ujawniło swoich poglądów (bo i po co?). Upierdliwy z wciskaniem wszędzie swojego bełkotu. Ot co.

Bardzo mi przykro kiedy widzę cały ten żenujący cyrk z wyborami moderatorów itp. Ciebie powinno się wycinać z tego forum dokładnie i bezwględnie. Sam napisałeś, że to twój sposób na rozrywkę. Idź poszukaj jej gdzie indziej. Admini mają za mało czasu i za miękkie serca.

I to nie inni ludzie psują to forum. To właśnie oszołomy. Bo w pewnym momencie człowiekowi nie chce się zaglądać. Bo widzi, że WSZĘDZIE (no, może poza wątkami o paralotniach i imprezach d'n'b) widzi te same brednie i cokolwiek ktokolwiek napisze, odpowiedź będzie zawsze ta sama, że admin jest na pasku pisu, że to, że tamto.

To ja chyba p****dolę taką imprezę, na szczęście fajne miejsca w sieci broni gęste sito selekcji a oszołomy mogą tam pocałować formularz do logowania w charakterze klamki.

>>> (no, może poza wątkami o paralotniach i imprezach d'n'b)<<<

"lisu" prosze nie przypominaj, i nie "podpuszczaj" /paralotnie/
                              cayenne

Komentarz

Pracuję...
                              X