REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

YaNkEs_69 moderatorem?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• YaNkEs_69 moderatorem?

Rozpoczynamy cykl ankiet, ktore potrwają do końca lipca.
    Wybór odbywa się demokratycznie.

Zgłosiło się 3 chętnych:
    n0rek
    YaNkEs_69
    RobertoBaggio
    • Biorę pod uwagę minimum 20 głosów.
    • W przypadku nie uzyskania kworum kandydat odpada z zawodów.
    • Decyduje zwykła większość.
    • Głosowanie jest jawne (po zakończeniu ankiety opublikuję kto głosował - bez podawania jak głosował).

BIORĄC PO UWAGĘ, IŻ PODEJMOWANE SĄ PRÓBY MANIPULACJI I ZAFAŁSZOWANIA WYNIKÓW ZMUSZONY JESTEM DODAĆ NASTĘPUJĄCY PODPUNKT DO KRÓTKIEGO REGULAMINU WYBORÓW:

• Biorę pod uwagę głosy użytkowników o stażu na forum większym niż 30 dni!
    • Wprowadzam pełną jawność głosowania (po zakończeniu głosowania opublikuję wyniki).
    36
    TAK
    75.00%
    27
    NIE
    25.00%
    9

The poll is expired.

Ostatnio edytowany przez alien; [ARG:4 UNDEFINED].
    Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Odp: YaNkEs_69 moderatorem?

Yankes nie masz szans! Obyś sromotnie przegrał! W każdym innym przypadku wielu uczestników tego forum zamilknie i będą tylko nominalnymi dla statystyki.

Komentarz

czyzbys sie obawial piter ze twoje brednie w koncu zostana ukrocone?
      nie zauwazylem zeby yankes mial jakichs wrogow poza toba

Komentarz

bo nie nosisz okularów. a te które masz na nosie dzia lają wybiórczo i są różowe.

Komentarz

No to piter wskaż ich.

Komentarz

kogo mianowicie mam wskazać? Ludzi nie lubiących cenzorów , zamordystów, inaczej myślących , wolnomyślicielu / nie w sensie że wolno myślą/ a może klakierów i potakiwaczy?

Komentarz

piter jak to kogo, no tych wrogów co to ich n0rek nie widzi przez swoje różowe okulary, też jestem ciekaw. Acha, i tych cenzorów też przy okazji wskaż palcem.

Komentarz

Liczę na twoja domyślność! Trochę ci podpowiem; każdy kto ma odmienne zdanie od norka i ciebie.

Komentarz

Czyli każdy kto ma inne zdanie niż ja uważa mnie za wroga? piter jaki sens miałaby dyskusja gdyby wszyscy mieli to samo zdanie, jakoś sobie takiej sytuacji nie wyobrażam.

Komentarz

I słusznie . Ja tez. Zadaj sobie trud i poczytaj - jeszcze raz na zimno swoje posty. Wnioski powinny być błyskawiczne. Częste złośliwości z obrażniem interlokutorów włącznie. Życzę miłej lektury.

Komentarz

piter to w koncu widze tych wrogow przez rozowe okulary ktorych nie mam? x_X
                      A te zlosliwosci sa tylko i wylacznie w twoja strone jakbys nie zauwazyl:>

Komentarz

Mam konkretne pytanie do yankesa; czy to co napisałes o ortografii to na poważnie? Bo co z dyslektykami - zostaną usunieci? Co z tymi co piszą jednym palcem jak ja np.?

Komentarz

Co z dyslektykami? Wiesz co, nawet mnie nie denerwuj, jak ja chodziłem do szkoły to taką chorobę nazywano lenistwem. Obecnie do każdej przeglądarki jest wtyczka sprawdzająca pisownię i podkreślająca błędy, więc tylko troszkę chęci a nawet skończony idiota będzie pisał poprawnie ortograficznie. Co do twego jednego palca to rozumiem, że resztę straciłeś w jakimś wypadku, w takiej sytuacji brak polskich znaków jest całkowicie wybaczalny i słowa złego nie skieruję w twoją stronę z tego powodu.

Komentarz

Dzieki. Co to za wtyczka? Bo raz mi wybije polską litere a raz nie a czsem coś wyskoczy i pisanie sie przedłuża.
                            palce mam wszystkie i nie jestem z tego powodu kaleką seksualnym.

Komentarz

Zamieszczone przez piter Zobacz posta
                              palce mam wszystkie i nie jestem z tego powodu kaleką seksualnym.
                              W jakim sensie Nie można być kaleką seksualnym z powodu posiadania wszystkich palców (a wręcz przeciwnie )

Widzę że występują u pitera skłonności perwersyjne, dopiero co się czepiał Yankesa za "69"

Komentarz

Pracuję...
                              X