REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Walka z cenzurą

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Walka z cenzurą

Jestem b. ciekaw za co punkty karne? bo jeśli za krytykę to pogratulowac poczucia humoru! dla mnie niedopuszczanie do krytykowania jest śmieszne a zarazem straszne. czyżby powrót do przeszłości? Trzeba z żywymi naprzód iść! Dąsanie się na krytyka jest żenujące i pozbawione jakiegokolwiek sensu. Sami sobie wystawiacie świadectwo nie znoszących krytyki a tym samym ośmieszacie się. Życzę zachowania zdrowego rozsądku i wyciągnięcie oczywistych wniosków.

Odp: Walka zcenzurą

Piter, jak zauważyłam to Ty oczerniasz każdego kto Cie skrytykuje lub napisze coś nie po Twojej myśli.
    Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Komentarz

Na pewno nie oczerniam!!! Piszę realna prawdę. Jeśli zauważyłaś a mam nadzieję że tak to widzisz sama że stosuję zasadę podobną w tonie do interlokutora. Ma mu to uzmysłowić że jaką bronią wojuje od takiej ginie. Jesli chodzi o cenzorów to jest to gatunek wymierający. Nawet tak konserwatywna instytucja jak kościół nie ahiszuje się z dumą jak to ongi bywało że coś takiego mają w swoich szeregach.

Komentarz

Zamieszczone przez piter Zobacz posta
        Na pewno nie oczerniam!!! Piszę realna prawdę. .
        Tu bym polemizowała.Prawda to coś zgodne z rzeczywistością a to co piszesz często nie ma nic wspólnego z istniejącymi faktami. Zazwyczaj posługujesz się "swoja prawdą".
        Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Komentarz

Jestem b. ciekaw za co punkty karne?
          Czy zdanie: Wypowiedzi nie na temat! jest dla Ciebie jasne? Rozumiesz sens tego zdania w kontekście Twojej wypowiedzi w tym wątku?

Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Odp: Walka z cenzurą

nie wiem czego biedny alien tam nie zrozumial..no ale w koncu he ain't really come from out of space..

Komentarz

Wystarczy że alien napisze ci nie na temat i to ma byc świeta prawda! Uzasadnienie może miec gdzieś bo tu nie ma demokracji. Może jest taki dział gdzie można pisac w niezgodzie z cenzurą? Pozostaje mi tylko taka możliwośc; tu odnośnik a tam odpowiedz. Mam nadzieje że ohyde park zgodnie z nazwą i tradycją ten problem rozwiąże.

Komentarz

Gdyby zabrakło tutaj takich ludzi jak piter lub b00n to forum już całkowicie byłoby zapyziałe. Ale rzadzaca klika robi wszystko, aby wszystkich co piszą nie pojej myśli usunąć. Jak pisze alien. - Idz na forum gazety, tam nie ma cenzury. Jygania to niech zamak tak wszystkich wknie forum i wtedy nikt już wiecej nic nie napisze. Proste.

Komentarz

Wystarczy że alien napisze ci nie na temat i to ma byc świeta prawda!
                  Nie graj ofiary piter. Stąpasz po cienkim lodzie więc uważaj byś faktycznie ofiarą nie został. Jeśli nie rozumiesz tego co napisałem wyżej to wróć do szkoły podstawowej do klasy uczącej czytać.
                  Koledze b00n zalecam ćwiczenie oprócz języka angielskiego także czytania ze zrozumieniem w naszym ojczystym języku.

Zamieszczone przez RobertoBaggio
                  Jygania to niech zamak tak wszystkich wknie forum i wtedy nikt już wiecej nic nie napisze. Proste.
                  Proste. Otwierałem to forum bez oglądania się na podobnych Tobie więc i zamknięcie nastąpi w taki sposób.
                  Zbawicielom świata dziękuję za pomoc.

Ćwierkacz

Komentarz

Jestem upierdliwy i tak łatwo ze mną nie bedzie. Gwardia nie poddaje sie - gwardia umiera. To moje motto zyciowe. Sami muszą mnie wywalic i to definitywnie bo wroce oknem!

Komentarz

Dostałem już sześć punktów od cenzora yankesa_69. Jeszcze ponoć cztery i dostanę bana. Oj dana, dana to wszystko przez Reagana.

Weście sie nie ośmieszajcie, bo jesteście "śmiszni" ponad normę.

Komentarz

Ponad jaką normę? Czyją? Twoją?

Ćwierkacz

Komentarz

Normą jest odpowiadanie w temacie i na temat. jeśli ktos nie potrafi zdefiniowac w temacie o co mu chodzi konkretnie to jest jego przypadłośc a nie odpowiadającego! Gdybym ja był modem- cenzorem to tez bym mogł sie ciebie czepic alien że piszesz i grozisz niezgodnie z netykietą. ale ja ci tego nie napisze. Bo jestem realista ina nikogo nie poluje.

Komentarz

Niezłe masz motto życiowe, piter.
                            Tak właśnie myślałam ^^

Komentarz

Ja ci cos poradze alien z dobrego serca. Weż to forum i zakoduj. Żądaj wpisowego. Zatrudnij psuchologa do przesiewania kandydatow. Bedziesz miał świety spokoj tak samo jak jest na stoku. Trzeba za cos płacic - od razu tłumy znikają.

Komentarz

Pracuję...
                              X