REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe Podforum

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowe Podforum

Czy możliweby było stworzenie nowego podfora po tytułem "Schronisko dla Zwierząt" a jeżeli nie takie to chociaż "Zwierzęta" lub coś w tym stylu? Z pomocą kilku osób tworzymy stronke http://www.schronisko.sara.glt.pl/
    Pojawiające się na niej newsy trafiały by do tego podforum a na stronce był by odnośnik "forum" automatycznie przełanczający na to podfarum.

Odp: Nowe Podforum

Ja uważam ze mogłoby byc. Poza tym przegladałam stronkę schroniska i jest OK. Dobrze że jest i to najważniejsze!!Pozdrawiam twórców strony i opiekunów.
    Życie składa się z coraz większych nakładów i z coraz mniejszych zysków, kończy się zaś siedzeniem w fotelu z nieruchomo utkwionym wzrokiem. Jonathan Caroll - Zaślubiny patyków

Komentarz

Generalnie nie widzę przeciwskazań poza tym że może tam być mało postów.
      Może na początek uruchomić coś ala podforum, wątek przyklejony?
      Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

badz tez ogolne dotyczace zwierzat (tak jak to juz pisal Fedak), moze wtedy bedzie troche wiecej postow...
        "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

Może macie racje, Ogólne forum o zwierzętach chyba będzie najlepsze

Komentarz

Przypadkowo tu jestem i sie zdumialem ze w Przemyslu mozna kochac zwierzeta? Jesli np. pies jest przyjacielem czlowieka to dlaczego sie go knebluje i wiaze? Dlaczego straz tak drastycznie podchodzi do ratlerkow czy pekinczykow i kara te biedne emerytki za milosc do swoich pupilow? dlaczego nie wprowadzic do szkoly choc kilku godzin o wspolzyciu ze zwierzetami? Dlaczego tak okrutnie truje sie koty ktore zwalczajac szczury i myszy nie dopuszczaja do jakichs epidemii? Moze sie ktos odezwie?

Komentarz

a dlaczego ludzie sie nawzajem zabijaja? dlaczego sa takie okrutne mordy niewinnych osob? dzieci w beczkach itp.?

Komentarz

Zamieszczone przez piter Zobacz posta
                Przypadkowo tu jestem i sie zdumialem ze w Przemyslu mozna kochac zwierzeta? Jesli np. pies jest przyjacielem czlowieka to dlaczego sie go knebluje i wiaze? Dlaczego straz tak drastycznie podchodzi do ratlerkow czy pekinczykow i kara te biedne emerytki za milosc do swoich pupilow? dlaczego nie wprowadzic do szkoly choc kilku godzin o wspolzyciu ze zwierzetami? Dlaczego tak okrutnie truje sie koty ktore zwalczajac szczury i myszy nie dopuszczaja do jakichs epidemii? Moze sie ktos odezwie?

Ale takie sytuacje nie dzieja się tylko w Pzemyślu, przecież w każdym mieście tak jest. Nie tylko w Przemyślu Straż Miejska daje mandaty, za to że pies nie jest na smyczy, nie tylko w Przemyślu trute są koty.

Komentarz

Okrucienstwo ludzi nie ma odpowiednika w przyrodzie tylko czlowiek zabija dla przyjemnosci i torturuje. Zboczenia sa charakterystyczne tylko dla homo sapiens.
                  Nie moge zgodzic sie z teza ze przepisy to rzecz swieta i nienaruszalna! Rozumiem ze pies musi byc na smyczy w poblizu ulicy /Moze wpasc pod auto/ albo rasy grozne, lub psy nieposluszne. Szag mnie trafil gdy znajoma pokazala mi mandat od strazy 200pl gdy sama ma rente 300pl. Przeciez to jest zboczenie prawne!!! /piesek wielkosci kota i bardzo laskawy/ Druga znajoma wyladowala na kolegium za psa staruszka ktory ledwo lazi. Czlapal sobie za nia i to rozezlilo czarnuchow. Jakis umiar by sie przydal?

Komentarz

Pracuję...
                  X